I pro tento rok bylo představeno deset finalistek, které se mezi sebou utkají a budou bojovat o přízeň diváků a odborné poroty. Na koho se letos můžeme těšit? Složení dívek je opravdu zajímavé, ale některým fanouškům se kandidátky nelíbí. Co na to říká zakladatelka a prezidentka národní soutěže krásy Miss Czech Republic Taťána Makarenko? Ta tvrdí, že žádnou soutěžící protekce rozhodně nečeká a všechny dívky budou mít stejné podmínky.

Soutěž je přístupná i pro dívky s tělesným nebo jiným handicapem a významně se otevírá i transsexuálním a transgender osobám, což ji činí jedinečnou v rámci soutěží krásy.

Zdroj: Youtube

Veronica Biasiol

Rodačka z Liberce s italskými kořeny se stala za minulý rok nejvýdělečnější influencerkou, která má na svých sociálních sítích více než 190 tisíc sledujících. Třiadvacetiletá mladá žena se ve svých videích specializuje především na módu, úspěšně řídí tři vlastní módní značky a dokazuje, že i s handicapem se dá žít. Veronica totiž trpí neinfekčním kožním onemocněním zvaným vitiligo. Jedná se o poruchu pigmentu, kterou trpěl například i Michael Jackson.

Petra Beníšková

Petra je pětadvacetiletá dívka, která pracuje jako osobní bankéřka a pochází z Liberce, znát ji však můžeme už z reality show Love Island. Její volný čas je vyplněn sportem, tancem a běháním. Petra miluje setkávání s přáteli v kavárnách. Na mužích nejvíce oceňuje smysl pro humor a skromnost. Věří, že svou životní energií dokáže upoutat pozornost opačného pohlaví, k čemuž by jí měla pomoci i účast v Miss Czech Republic.

Michaela Macháčková

Teprve dvacetiletá dívka bude bojovat o přízeň diváků a titul Miss Czech Republic. Pochází ze Rtyně v Podkrkonoší a vystudovala Střední průmyslovou školu Otty Wichterleho, obor tiskař na polygrafických strojích. Miluje výtvarné umění, jízdu na koni a grafickou tvorbu.

Adéla Štroffeková

Teprve dvaadvacetiletá Adéla se rozhodla, že se stane Miss Czech Republic. Adéla už za sebou jeden velký úspěch má. V roce 2021 se stala vítězkou talentové soutěže a získala titul Miss Earth Talent, kde se dokázala probojovat mezi 20 nejkrásnějších dívek planety. Nyní bude bojovat i o přízeň své rodné země.

Simona Kuklová

Simona Kuklová pochází z Brna. Přednedávnem oslavila své 26. narozeniny a s mírami 86-60-84 se rozhodla bojovat o titul nejkrásnější dívky Česka.

Michaela Sedláková

Mladičká Michaela Sedláková vyhrála v roce 2019 soutěž Miss Brno. Sama má za sebou několik modelingových zkušeností a pózovat před širokou veřejností jí nevadí. Dvacetiletá blondýna je cílevědomá a vždy snila o kariéře modelky. Tu si nyní také plní a doufá, že bude i nadále úspěšná.

Marie Babíčková

Finalistka Miss Czech Republic 2024 Marie Babíčková je úspěšná blondýnka, která se v modelingu pohybuje již delší dobu. Modelka na sociálních sítích uvádí, že je umělkyně.

Alina Demenťjeva

Finalistka Miss Czech Republic 2024 Alina Demenťjeva má za sebou úspěšnou modelingovou kariéru. Modelka byla v roce 2016 účastnicí soutěže Elite Model Look.

Julie Smékalová

Julie Smékalová je úspěšnou modelkou, která se chce v životě posunout o krok dále. Svou účastí na Miss si chce splnit svůj sen a být více vidět.

Tina Diallo

Finalistka Miss Czech Republic 2024 Tina Diallo pracuje jako realitní makléřka. Svou účastí v Miss chce dokázat, že každá dívka je krásná. Finálový galavečer Miss Czech Republic se odehraje 11. května 2024 ve Foru Karlín a vysílán bude v přímém přenosu na televizní stanici NOVA FUN ve 20.20. 

Zdroj: Vlasta.cz, Miss Czech republic

Související články