Radka Třeštíková

Na loňském zahajovacím galavečeru filmového festivalu v Karlových Varech na sebe strhla pozornost česká spisovatelka, která úplně nedodržela předepsaný dress code. Oblékla top, který zakrýval pouze prsa, sukni s vysokým rozparkem a výrazný černý obojek kolem krku. Za nepříliš šťastnou volbu oblečení se ovšem po vlně kritiky omluvila a dodala, že má zároveň ráda originalitu a kreativitu a nemá ráda, když se to potlačuje, jen je třeba to více vybalancovat. A za to si zaslouží palec nahoru.

Dara Rolins

Nejedno pozdvižené obočí si vysloužil model, ve kterém zpěvačka dorazila na finále modelingové soutěže Schwarzkopf Elite Model Look v roce 2021. Vzhledem k povaze akce i k tomu, že se odehrávala ve Španělském sále Pražského hradu, byl na pozvánce jako dress code uveden black tie, tedy smoking pro pány a večerní toaleta pro dámy. Dara Rolins přesto vynesla sportovně laděný komplet luxusní značky Fendi s teniskami. Zpěvačka uvedla, že pro takzvané rock stars jsou prý pravidla a limity benevolentnější.

Linda Rybová

Česká herečka, kterou můžeme pravidelně vídat v seriálu Ulice, si nenechala ujít tiskovou konferenci televize Nova loni v srpnu. S elegantními černými rolákovými šaty sice neudělala chybu, ale když se otočila zády, ukázalo se, že styling tak úplně nezvládla. Šaty měly holá záda a herečce koukala celá podprsenka. Pokud by byla do outfitu nějak rafinovaně zakomponovaná, nedalo by se nic namítat, ale v této podobě model moc dobře nevypadal.

Mahulena Bočanová

S módním trapasem se na sociálních sítích pochlubila sama herečka a dokázala tak, že si ze sebe umí udělat legraci. Svěřila se, že když byla na nóbl večeři, přišel za ní číšník s nůžkami, protože jí na zádech visela cedulka s cenovkou. A navíc na cedulce svítila červená cenovka značící, že šaty byly ve slevě. Herečka je pořídila za opravdu nízkou částku – 169 Kč.

Miley Cyrus

Americká zpěvačka vždy látkou na své kostýmy šetřila. V rámci svého silvestrovského koncertu oblékla například stříbrnou sukýnku a top. Ten jí ovšem zradil a během vystoupení se začal rolovat dolů. Pokud by ho zpěvačka na poslední chvíli nezachytila, ocitla by se před publikem nahoře bez. Naštěstí se tak nestalo. Během zpěvu zašla do zákulisí a potom se objevila v saku, což vtipně okomentovala slovy, že jde o její nejzahalenější outfit na vystoupení vůbec.

Zdroj: Youtube

Blake Lively

Zatímco některé celebrity ukazují spodní prádlo jako ne běžícím páse, že to snad vypadá, jako by to dělaly schválně, americká herečka k nim nepatří. Na premiéře filmu Projekt Adam ji ovšem zradily šaty, zápasila s rozparkem i delší vlečkou, a nakonec je nedokázala ukočírovat. Ostatní se tedy přesvědčili o tom, že na akci dorazila v kalhotkách, a ne naostro.

Související články