Oblíbená telenovela Divoký anděl nás uměla spolehlivě chytnout za srdce. Mnoho z nás ji pravidelně sledovalo a nemohlo se dočkat okamžiku, kdy po zapnutí televize poběží úvodní píseň. Hlavní postavou byla na první pohled rebelka, ale uvnitř velmi citlivá dívka Milagros, která byla tehdy vzorem většiny mladých děvčat. Některé se dokonce jejím stylem oblékání inspirovaly a nosily džíny na kšandy a také obrácenou červenou kšiltovku. Tehdy bylo Natalii jednadvacet let. A telenovela měla takový úspěch, že se nakonec natočilo hned 270 dílů. 

Jako zpěvačka zamířila i do Česka

Natalia Oreiro úspěšně rozjela i svou pěveckou kariéru, nazpívala úvodní píseň seriálu a rovněž vydala svou první desku, ze které se mnohé skladby v Divokém andělu objevily. Seriál nakonec slavil úspěchy po celém světě, postupně se objevil na televizních obrazovkách v 80 zemích světa. Natalia v rámci svého pěveckého turné dokonce v roce 2000 navštívila i Českou republiku. Ovšem neměla tu jen koncert, ale také se přišla podívat na galavečer Českého slavíka, kde tehdy předala výhru zpěvačce Lucii Bílé (57). 

Zdroj: Youtube

Popularita díky Divokému andělu a pak už nic

Pokud ale máte pocit, že se po odvysílání Divokého anděla po Natalii tak trochu slehla zem, něco na tom pravdy je. Dnes totiž můžeme říct, že opravdu populární zůstala jen v Latinské Americe a trochu překvapivě také v Rusku. Dokonce dostala nabídku zahrát si v jedné z ruských telenovel, ale s díky odmítla. Do Ruska se ale vypravila v roce 2013 v rámci hudebního turné. Postupně objela devatenáct ruských měst, v Moskvě v Paláci sportu Lužniki si zpěvačku přišlo poslechnout úctyhodných 60 tisíc diváků. 

Zvláštní láska k Rusku

Před třemi lety se pak na streamovací platformě objevil dokument „Naše Nataša“, který ukazuje, jak vřelý vztah Oreiro k Rusku má. V roce 2020 rovněž nazpívala 9. května píseň ke Dni vítězů sovětů ve druhé světové válce. Bylo to ale jen na dálku, protože tehdy byla prakticky celosvětová pandemie koronaviru. Od roku 2021 má zpěvačka dokonce ruské občanství.

Její láska k Rusku ale začala být poměrně trpká loni v únoru, kdy došlo k invazi na Ukrajině. Natalia Oreiro se k tomto konfliktu dodnes blíže nevyjádřila. Později pak svému více než jednomu milionu sledujících na Instagramu poslala kratičkou zprávu ve španělštině, ve které stálo: „Mír“. 

Přijel si pro ni princ na bílém koni

Krásná herečka vždy přitahovala muže. Její první láskou byl argentinský herec Pablo Echarri (54), se kterým Natalia strávila krásných pět let se zásnubním prstenem na ruce. Nakonec se ale nevzali a rozchod prožívala velmi emotivně. Když už si myslela, že svého pana Božského nikdy nepotká, osud jí poslal do života sympatického rockera Richarda Molla (66). Do toho se rychle zamilovala i přes to, že je o celých 20 let starší než ona. Láska byla tak vášnivá, že se dokonce už po půl roce vztahu vzali. V roce 2012 se jim pak narodil rozkošný syn Merlin Atahualpa.

Zdroj: Vlasta.cz, Tvnoviny.sk, Zeny.iPrima, topky.sk

Související články