Kylie Jenner a Timothée Chalamet

O vztahu americko-francouzského herce, který momentálně září ve filmu Wonka, a hvězdy reality show a podnikatelky se několik měsíců jen spekulovalo. Ovšem v září spolu byli zachyceni na koncertě Beyoncé a nešetřili projevy lásky. Že si padli do oka zrovna tito dva, mnohé překvapilo, ale přejme jim jen to nejlepší. Šestadvacetiletá Kylie Jenner má se svým bývalým partnerem Travisem Scottem dvě děti.

Šárka Vaňková a Petr Vondráček

Zpěvačka a finalistka soutěže Česko hledá SuperStar a herec se o svůj vztah podělili v červnu, když se společně objevili na akci Anděl mezi zdravotníky. Šárka Vaňková prozradila, že se znají už asi patnáct let, ale jiskra přeskočila, až když společně začali zkoušet představení Presidenti. Je mezi nimi jedenáctiletý věkový rozdíl.

Zdroj: Youtube

Adam Vacula a Besky

Svou lásku letos v únoru potvrdil také herec, kterého jste mohli vidět v seriálu Zlatá labuť, a kuchařka a vítězka soutěže MasterChef Česko. Už od prvního rande prý oba věděli, že je to mezi nimi vážné, vztah ale nějaký čas tajili, aby si ho mohli naplno užívat v soukromí. Dokonce si už zařizují společný byt v Praze.

Agáta Hanychová a Miroslav Dopita

Milostný život české modelky a podnikatelky by vydal na telenovelu o mnoha dílech. Nejenže letos v dubnu porodila dceru Rozárku, kterou má s Jaromírem Soukupem, ale stihla se s ním také rozejít a skončit u staronové lásky. V říjnu Agáta přiznala, že se po letech dala dohromady s otcem svého dvanáctiletého syna Kryšpína.

Milan Peroutka a Dominik Roubínek

V červnu širokou veřejnost překvapila zpráva, že zpěvák a frontman kapely Perutě má za sebou svatbu. Neměli jsme totiž tušení, že s někým chodí. A potom přišlo překvapení na druhou, když se ukázalo, že ve skutečnosti uzavřel registrované partnerství s Dominikem Roubínkem. Samotného zpěváka prý překvapilo, že nakonec našel spřízněnou duši v muži.

Taylor Swift a Travis Kelce

Rok 2023 byl pro zpěvačku hořkosladký. Po šesti letech skončil její vztah s britským hercem Joem Alwynem, ale smutná nebyla dlouho, protože se záhy znovu zamilovala. Na podzim byly potvrzeny spekulace, že chodí s hráčem amerického fotbalu Travisem Kelcem, protože byla viděna, jak mu na jednom zápase fandí společně s jeho matkou.

Zdroje: vlasta.cz, Stars Insider, Tn.cz, Instagram

Související články