Pamatujete si ho z Pomády?

Herec, kterému je dnes už šestašedesát let, je spojený hlavně se seriálem Odpadlík, který se vysílal mezi lety 1992 a 1997 a následně byl mnohokrát reprízován. Přestože Lorenzo Lamas je převážně akčním typem herce, objevil se i v takové slaďárně, jakou je Pomáda.

Možná si herce a jeho roli v hlavě hned nespojíte, ale můžete to alespoň zkusit… Nic? Potom vám rádi prozradíme, že si zahrál atleta a kapitána rydellského fotbalového týmu Toma Chisuma, což byl blonďatý slušňák, který házel očkem po Sandy v podání Olivie Newton-John.

Pomáda měla ovšem premiéru už v roce 1978, kdy bylo Lamasovi pouhých dvacet let. Mužnějšího a životem protřelejšího Rena Reinse s dlouhou hřívou, respektive Odpadlíka, si zahrál o čtrnáct let později.

Milovník bojových umění i silných strojů

Předtím než se Lorenzo Lamas začal věnovat herectví, absolvoval vojenskou akademii, což mu jistě dalo dobrou průpravu pro akční a bojové scény, kterých měl během své kariéry nespočet. Bojovému umění se ostatně věnoval i mimo školu. Karate, jiu-jitsu či taekwondo se staly jeho velkou vášní.

V seriálu Odpadlík jezdil Lorenzo Lamas na motorce a tyto silné stroje jsou jeho velkou vášní i v osobním životě. Rád se vydává na dlouhé projížďky, a dokonce motorky navrhoval a prodával i pod svou vlastní značkou.

Šestkrát řekl ano

Co se týče hercova milostného života, ten se dosud nesl v duchu hledání a zklamání. Lorenzo Lamas ale rozhodně není člověkem, který by se chomoutu bránil zuby nehty a udržoval si image starého mládence.

Ženatý byl totiž celkem šestkrát a jeho manželkou je v současné době devětatřicetiletá Kenna Nicole Scottt, kterou si vzal v loňském roce.

Lorenzo Lamas je také otcem šesti dětí a jeho bývalá manželka Shawna Craig mu dokonce porodila vnuka. Jak je to možné? Lamasova dcera Shayne totiž svou macechu, poté co zjistila, že už nemůže mít další děti, požádala o náhradní mateřství a Shawna jí vyhověla.

Estetické úpravy netají

Lorenzo Lamas nepatří k hercům, kteří by se zcela dokázali smířit se stárnutím a nechávali mu volný průběh. Někdejší idol dívčích a ženských srdcí se netají tím, že rád využije služeb estetické medicíny.

V minulosti podstoupil například facelift. Jako jeden z mála kolem toho ale nedělal tanečky a úpravu veřejně přiznal, a dokonce ji i natočil na video, které následně zveřejnil.

VIDEO: Podívejte se na video, jak Lorenzo Lamaz po faceliftu omládl.

Zdroj: Youtube

Svou kariéru herec zatím na hřebík nepověsil, ale objevuje se převážně ve snímcích, které se u nás ani neuvádějí do kin.

Zdroj: vlasta.cz, people.com, Facebook, csfd.cz, youtube.com

Související články