Justin Bieber

Ke kontroverzním postavám šoubyznysu patří například devětadvacetiletý kanadský zpěvák. Má fanynky, které mu leží u nohou a udělaly by pro něj všechno, ale také existuje řada lidí, kteří mu nemohou přijít na jméno. Na vině je mimo jiné jeho minulé chování, kdy se mu mnohokrát nepodařilo udržet nervy na uzdě. Několikrát se popral s fotografy, byl hrubý na fanoušky a prostě se nedokázal ovládat. Polehčující okolností je ovšem jeho psychický stav. V minulosti přiznal, že se potýká s depresemi.

Zdroj: Youtube

Hailey Bieber

Když si modelka vzala Justina Biebera, nejenže si znepřátelila mnohé zpěvákovy fanynky, které jsou do něj zamilované, ale také fanoušky zpěvačky a herečky Seleny Gomez, Bieberovy bývalé přítelkyně. Modelka se stala terčem nenávistné kritiky, a dokonce i kyberšikany, která zahrnovala také výhružky smrtí. To je prý i důvodem, proč s manželem stále nemají děti, i když by je zřejmě chtěli. Hailey se bojí, jak by snášela veřejné pomlouvání svého potomka, ke kterému by podle ní zcela jistě došlo.

Ye

Americký zpěvák Kanye West, který vystupuje také pod přezdívkou Ye, patří k nejkontroverznějším celebritám. Přestože mnohé jeho výroky nejsou moc inteligentní, sebevědomí mu nechybí. Tvrdí třeba, že nejvíc v životě lituje toho, že nemůže vidět vystupovat sám sebe, věří si na post amerického prezidenta apod. Nemá ani problém s urážením svých kolegů a kolegyň. Když v roce 2009 předával zpěvačce Taylor Swift cenu za nejlepší videoklip, uprostřed děkovné řeči ji přerušil s tím, že cenu měla získat raději Beyoncé.

Gwyneth Paltrow

Když magazín Star před lety vytvořil žebříček celebrit, které čtenáři považují za nejotravnější, na prvním místě se objevilo jméno herečky Gwyneth Paltrow. Ta se už řadu let angažuje v oblasti zdravého životního stylu, wellness i sexuality. V médiích, ale i na svém webu Goop rozdává jednu radu za druhou, což leze některým lidem už opravdu hodně na nervy.

Kristen Stewart

Hned v závěsu za Gwyneth Paltrow se ve zmíněné anketě umístila další herečka, hvězda upírské ságy Kristen Stewart. Řadě lidí vadí její velmi úsporné herectví a další nemohli přenést přes srdce, když na ni prasklo, že byla nevěrná herci Robertu Pattinsonovi, se kterým ztvárnila hlavní roli ve filmech o upírech. Nepříliš pozitivní reakce sklidila také za to, že dostala roli princezny Diany ve snímku Spencer. Její výkon ale po premiéře nebyl hodnocen vůbec špatně. I tak je ale stále dost lidí, kteří jí nemohou přijít na jméno.

Kontroverzních slavných jmen je samozřejmě víc. Smíšené reakce na svou osobu dostává mimo jiné i Kim Kardashian, Katherine Heigl, Chris Brown a v tuzemsku třeba Agáta Hanychová nebo Simona Krainová, která se stala terčem kritiky po založení služby OnlyFans, kde sdílí s předplatiteli pikantní obsah.

Zdroje: vlasta.cz Stars Insider Star Magazine The Talko IMDb

Související články