Hostem pořadu Show Jana Krause byla oblíbená česká herečka a maminka tří dětí Petra Hřebíčková. Ta na sebe prozradila opravdu mnoho a možná ještě více, než původně chtěla. Jan Kraus si hned na začátku vysílání trochu rýpl a herečce naznačil, že od své poslední návštěvy trochu zestárla. A ještě aby ne! Od posledního povídání v červené pohovce se herečce změnil život o sto osmdesát stupňů. Doma jí pobíhají tři uličníci.

Zdroj: Youtube

Někdy má dost

S manželem se ve výchově a péči o potomky dobře doplňují. „Já jsem jednoduchá a hravá a táta je intelektuál, který si pořídil sluchátka, která mu eliminují okolní zvuky,“ prozradila herečka o svém manželovi, herci, spisovateli a scenáristovi Matěji Dadákovi, s tím, že muži obecně se občas rádi vymlouvají, že hlídání nezvládnou. „Někdy je to lítačka a já mám opravdu dost. Je to občas boj,“ přiznala.

Hektický život však herečka momentálně neprožívá jen ve skutečném životě, ale i v tom filmovém. Ve snímku Matka v trapu ztvárňuje střelenou matku. „Já jsem tu roli vzala hned, protože jsem si říkala, kdo jiný? Já budu vědět, o čem to je.“

Chůva na záskok

Pokud své pracovní povinnosti herečka nedokáže skloubit s péčí o rodinu, povolá chůvu, kterou mají její děti velmi rády. „Je to taková naše chůva na záskok, přijde, když je třeba,“ nechala se slyšet Petra Hřebíčková, která si myslí, že v dřívějších dobách, ač lidé neměli k dispozici tolik technických vymožeností, které usnadňují práci, zvládali péči o děti lépe. „Říkám si, že možná ten tlak na ty rodiče nebyl dřív takový. Na nás je dnes tlak ze všech stran, abychom byli dokonalí.“ Jak se zdá, nejefektivnější rodinný model je ten, kde rodiče projevují určitou míru lenosti.

Zdroj: Vlasta.cz, show Jana Krause

Související články