Lela Vémola

Čtyřiatřicetiletá modelka a manželka českého zápasníka Karlose Vémoly by plastické operace utajila jen stěží, a tak se jimi ani netají. Úprav totiž podstoupila celou řadu a začala s nimi už v osmnácti, kdy si nechala udělat nová prsa.

A protože nemohla mít hned po prvním zákroku velikost, kterou by si přála, nechala si je zvětšit ještě několikrát. Následovala plastika nosu, zvětšení rtů, implantáty do pozadí…

Sama modelka přiznává, že toho absolvovala už tolik, že ztratila přehled. Lela to dělá nejen pro sebe, ale i pro svého partnera, který se nechal slyšet, že miluje umělé holky a velká prsa.

VIDEO: Celebrity, kterým se plastická operace úplně nepovedla. Podívejte se na video.

Zdroj: Youtube

Gabriela Jiráčková

Čtyřiadvacetiletá modelka se zhlédla v panence Barbie a už několik let usiluje o to, aby jí byla co nejpodobnější. To samozřejmě zahrnuje i řadu plastických operací a dalších úprav.

Několikrát si nechala operovat prsa, aby dosáhla požadovaného co nejkulatějšího tvaru, upravený má i nos, jehož špičku si nechala zúžit. Samozřejmostí jsou i zvětšené rty a modelka se pomocí liposukce zbavila i přebytečného tuku na těle.

Eva Feuereislová

Jednou za čas se ve společnosti objeví také bývalá účastnice reality show Vyvolení. Je na ní na první pohled patrné, že se od svého účinkování v soutěži opravdu hodně změnila. A o přirozené stárnutí rozhodně nejde.

Zákroků už podstoupila desítky. Několikrát si nechala operovat prsa, nechává si upravovat rty, operovaná má i oční víčka. Vyzkoušela i liposukci, a dokonce i plastickou úpravu intimních partií.

Samozřejmostí je u ní botox, výplně nebo lifting za pomoci nití. Není tedy divu, že se jí přezdívá česká Plastic Queen, tedy královna plastik.

Jessica Alves

Začalo to touhou vypadat jako Ken a pokračovalo změnou idolu na panenku Barbie. Brazilka Jessica se původně narodila jako Brazilec Rodrigo Alves. Ten v devatenácti letech podstoupil první plastickou operaci, aby se přiblížil svému snu vypadat jako panáček Ken.

Od té doby jich už má za sebou skutečně mnoho. Potom, co si například nechal vložit silikonové implantáty simulující svaly, se rozhodl, že se vlastně cítí jako žena, a vydal se na fyzicky, psychicky i finančně náročnou cestu změny pohlaví.

Donatella Versace

Člověk by řekl, že módní návrhářka věhlasného domu bude mít cit pro to, co je krásné. V oblečení možná ano, ale v estetických úpravách asi trochu tápe. Její obličej totiž vypadá různě, ale rozhodně ne přirozeně krásně.

Svou snahu vypadat co nejmladistvěji zaměřila převážně na svůj obličej. Výsledkem jsou nepřirozeně velké rty a nepřirozeně vypadající kontury po několika liftinzích. Ne nadarmo je návrhářka médii označována za královnu nepovedených plastik.

Katie Price

Americká modelka a hvězda reality show si na plastikách vypěstovala doslova závislost. Kupříkladu jen počet zákroků, které absolvovala její prsa, se blíží dvěma desítkám.

Katie Price si dokonce nechává udělat několik zákroků najednou nebo krátce po sobě v rámci jakési celkové údržby. Jmenovitě jde například o liposukci celého těla, operaci víček, aplikace tuku do hýždí pro vytvoření kulatějšího a plnějšího dojmu apod.

Zdroje: vlasta.cz, thesun.co.uk, vanityestetik.com, idnes.cz

Související články