Vítězka ankety, populární plus size modelka Ashley Graham, která ráda a často předvádí spodní prádlo a plavky, ovšem není jen hezká na pohled. Rodačka z Nebrasky má navíc i neuvěřitelně okouzlující osobnost. Při rozhovorech srší vtipy a bez okolků sdílí osobní příběhy, což denně dokazuje i na svých sociálních sítích – jen na Instagramu ji sleduje přes 20 milionů lidí.

Zdroj: Youtube

A právě prostřednictvím platforem sociálních sítí se snaží dělat osvětu o tělesné rozmanitosti a inspirovat okolí k sebepřijetí bez ohledu na možné nedostatky. Módní průmysl, v němž byla dlouhá léta ideálem krásy velikost 0, se díky ní pomalu ale jistě mění. „Pro mě je neuvěřitelná pocta, že u této změny můžu být, ale zároveň je to i zodpovědnost, kterou neberu na lehkou váhu,“ svěřila se Ashley, která samu sebe v mnoha ohledech stále vnímá jako tu malou holku z Nebrasky, která má jen hodně ambicí a elánu. Rozhodně se prý nevidí jako někdo, komu se daří formovat svět.

Související články

Tělo se po dětech změní, důležité je to přijmout

Modelka je úspěšná i v osobním životě. Od roku 2010 je vdaná za kameramana Justina Ervina a radost jim dělají tři roztomilí synové. Titul nejvíce sexy ženy světa pro rok 2023 má pak pro ni mimořádný význam i proto, že před dvěma lety porodila dvojčata a stala se tak trojnásobnou matkou.

„Když jsem se na obálce Maximu objevila poprvé, byla jsem bezdětná. Nyní jsem trojnásobnou mámou. Ze začátku pro mě bylo těžké smířit se s tím, že se moje tělo po dětech změnilo, ovšem přijetí sebe sama je jediná cesta ke spokojenosti. Pamatujme, že sex-appeal se ukrývá v každém zákoutí našeho těla, ať vypadá jakkoli,“ nabádá kráska, která ve zmíněné anketě na pomyslném trůnu vystřídala golfistku a influencerku Paige Spiranac (2022), zpěvačku a tanečnici Teyanu Taylor (2021), která se stala historicky první vítězkou tmavé pleti, anebo herečku Olivii Wilde.

Zdroj: vlasta.cz World's Sexiest Woman: Ashley Graham Is Maxim's 2023 'Hot 100' Cover Star - Maxim

Související články