Meghan Markle a princ Harry vyvolali rozvodové fámy záměrně, tvrdí odborník Nick Ede a zároveň vysvětluje nový cíl páru: „Chtějí odloučení značky.“ O čem to mluví a co to vlastně znamená? Kulturní specialista prozradil, že jediným důvodem, proč vévoda a vévodkyně ze Sussexu přišli s touto kachnou, je snaha využít médií ve svůj prospěch, a napravit tak svůj veřejný obraz.

Zdroj: Youtube

Jen fikce?

„Mluvil jsem se společnými přáteli a není pravda, že se rozvádějí,“ prozradil Meghanin přítel Nick Ede a dodal: „Ve skutečnosti se teď snaží napravit škody, které napáchali dokumentem Harry & Meghan na Netflixu a knihou Spare, které z nich udělaly toxický pár.“

A dosáhnout toho manželé chtějí právě tím, že budou předstírat odloučení.První způsob, jak toho docílit, je umožnit Meghan, aby se dostala pryč od narativu oběti a od Harryho. Zkrátka aby lidé viděli, kým doopravdy je,“ dodal s tím, že Meghan musí zapomenout na to, že je vévodkyně, zapomenout na dobré skutky a přestat se schovávat. „Ve skutečnosti je zábavná a vtipná, proto jsme se spřátelili. V dokumentu ani v podcastech nebylo nic zábavného,“ míní Nick Ede.

Jak tomu rozumět?

Samozřejmě že pro běžné páry není nijak neobvyklé, že má každý své zaměstnání. Tihle dva jsou však spojeni osobně i pracovně, jejich vztah je značka, se kterou je třeba nakládat, podobně jako s každým podnikáním, velmi opatrně.

Staly se ale určité věci, kvůli kterým pár přišel o fanoušky a přízeň lidu. Slavnému páru tak bylo zřejmě doporučeno, aby se rozdělil. Pro Meghan je plánovaná image lifestylové influencerky a pro Harryho cesta hloubavého globálního filantropa.

Lov na fanoušky

Je zřejmé, že Harry ani Meghan netušili, kam je jejich rebelské chování přivede. Oddělení se od královské rodiny a odhalování soukromí asi nebyl nejlepší tah. Podle zdrojů to vypadá, že se snaží o nenápadnou cestu zpátky ke svým fanouškům a svému britskému lidu. Působí to, že když jako ideální pár selhali, musejí místo na výslunní obhájit každý sám za sebe. A poté se v budoucnu možná zase jejich cesty v obchodní a mediální branži spojí.

Zdroje: vlasta.cz dailymail.co.uk

Související články