Někdy se dokonce mohou synové a dcery vymlouvat na genetiku. Když jejich rodiče nemají úplně čistý štít, protože jim úspěch a peníze zamotaly hlavu. A děti mají sklony ke zlobení v krvi.

Zdroj: Youtube

Bruce, Demi a Scout s Tallulah

Být vzornou dcerou, když máte rodiče slavné oba, je asi pořádný oříšek. Scout se narodila velmi populárním hercům. Bruce Willise a Demi Moore holčičku hýčkali, stejně jako dvě další dcery Rumer a Tallulah. Neprovedla nic tak hrozného, ale měla smůlu, že ji chytli. Jako nezletilá pila alkohol a když ji policisté požádali o prokázání věku, předložila falešný průkaz totožnosti. U nás se to nedělá, ale v Americe je to celkem běžný přestupek.

Nakonec ji trumfla nejmladší Tallulah. Přeháněla to s alkoholem tak moc, že musela na odvykačku už ve dvaceti letech. Aktuálně jsou holky velkou oporou nemocnému tátovi, který bojuje s afázií. Scout (31) na Instagramu sdílela emoce a děkovala všem, kteří její rodinu podporují. Rumer (34) a Tallulah (29) se přidaly a vyjářily, jak moc „sladkého taťku" mají rády.

Robert Downey jr. a Indio

Herec, známý jako filmový Sherlock Holmes, ani moc nepátral po tom, proč syn Indio bere drogy. Sám má pár záznamů, když pod vlivem páchal výtržnosti a skončil na policejní stanici. India chytili v roce 2014 v Kalifornii s parádní zásobou kokainu. Táta řekl: „Stojí za ním celá rodina a postaráme se, aby z něj byl ten nejlepší muž, jakým může být." Bez odkladů našel kvalitní léčebnu. Dokonce ho tam sám zavezl. Buď jako morální opora, nebo aby dohlédl, že se za ním opravdu zavřou dveře. Zabralo to. Indio v nápravném protidrogovém programu strávil osmnáct měsíců a choval se tak vzorně, že soudce následně stáhl obvinění ze zločinu. V září oslaví třicátiny a seká dobrotu.

Whitney a Bobbi

Příběh slavné popové zpěvačky a její jediné dcery šťastný konec nemá. Odmala měla Bobbi Kristina Brown výjimečný život, už jako dítě dokonce vlastní televizní show. Po rozchodu rodičů v patnácti ji dostala do péče máma Whitney. O ní bylo známo, že hledá únik ve světě drog. Prý si je vždycky přála i jako dárek k narozeninám. Přispěly k její předčasné smrti. Dcera ji přežila o pouhé tři roky. Na výsledky soudní pitvy se čekalo rok. Bobbi měla také slabost pro omamné látky. Smrtící koktejl jí však namíchal její přítel Nick Gordon. Když po něm upadla do bezvědomí, ještě jí podržel hlavu pod vodou. Bobbi zemřela v hospicu po půlročním komatu. Bylo jí 22 let.

Hulk a Nick

Amerického herce a bývalého profesionálního wrestlera Hulka Hogana potrápil syn Nick. V opilosti zůsobil v sedmnácti v roce 2007 vážnou dopravní nehodu. Alkohol v něm probudil touhu závodit. Pořádně šlápl na plyn, zdemoloval auto a zachraňoval ho vrtulník. Táta se bál nejen o jeho život, ale také o to, jak se Nick vyrovná s tím, co způsobil. Náraz do stromu přivodil vážné zranění spolujezdci. Poškození mozku mělo trvalé následky. Soudce potrestal Nicka ročním vězením, pokutou, stovkami hodin prospěšných prací, zabavil mu řidičák. Trest to byl mírný, kdyby jeho spolujezdec zemřel, zaplatit by mohl až 15 lety života za mřížemi. Nick na auta nezanevřel. Motorismus je i nadále jeho koníčkem.

Nicolas a Weston

O tom, že se nic neutají, ví také herec Nicolas Cage. Jeho syn Weston má zřejmě trochu těžkou ruku. Po tátovi. Ten, když si přihnul, na veřejnosti vyvolával rvačky. Weston neuhlídal pěsti v roce 2011 a přivolaná policie ho zatkla za domácí násilí. Aby toho nebylo málo, dvakrát pod vlivem omamných látek způsobil nehodu. Navíc z místa zbaběle ujel. Než začal zlobit, sešel se profesně s tátou při natáčení filmu Obchodník se smrtí z roku 2005. Westonovi je přes třicet a být s ním doma asi není žádný med. Je potřetí ženatý.

Zdroj: Youtube

Zdroj: vlasta.cz, people.com/movies, usmagazine.com/celebrity-news

Související články