Herečka Sabina Laurinová je ostřílená seriálová hvězda, v současnosti hraje v ZOO, nejvíc se ale do povědomí diváků dostala díky seriálům z nemocničního prostředí Modrý kód a Sestřičky Modrý kód, v nichž účinkovala přes pět let.

Zdroj: Youtube

Našlápnutá kariéra

Ve filmu debutovala již na počátku 90. let, proslavila se ale až díky rolím v seriálech Zdivočelá země, Konec velkých prázdnin nebo Chlapci a chlapi. Ač je sama velmi sympatická, rolí princezen – záporaček – se zhostila na výbornou.

Její Eufrozína z pohádky Z pekla štěstí nebo Ošklivá princezna ze stejnojmenného filmu mluví za vše. Zahrála si také v komedii Jak se krotí krokodýli po boku svého bývalého manžela Josefa Vojtka.

Jako moderátorku si ji můžeme pamatovat z hudební soutěže DO-RE-MI, kde perlila po boku pohádkového prince Pavla Trávníčka.

Na filmovém plátně žije život princezny…

… v reálu se bohužel žádná pohádka nekoná. Přestože je velmi krásná a úspěšná, stále se jí nedaří najít toho pravého. Sabina Laurinová má totiž tak trochu „dar“ zamilovávat se do špatných mužů.

O svých vztazích raději už nemluví a na otázky o případných partnerech odpovídá stále stejnou větou: „Jsem spokojená.“ Zdali tomu tak skutečně je, ví jen ona sama.

Každopádně její vztahy s muži jsou podle jejích svých slov takové pětiletky. S tím posledním se ovšem rozešla před šesti lety a od té doby se nikdo, koho by chtěla veřejně představit, po jejím boku neobjevil.

Věčná optimistka

Sabina Laurinová je pověstná svou věčně dobrou náladou. Vlastně nikdo z hereckých kolegů ji prý nezná špatně naladěnou. Díky své profesi je soběstačná a dokáže se postarat o své dvě dcery i bez muže.

Jak sama říká, v partnerství jde především o úctu jednoho k druhému a snahu udržet si zdravé životní hodnoty a důvěru. Bohužel v jejích vztazích to zřejmě na úrodnou půdu nepadá.

S Michalem Dlouhým to nevyšlo

První velkou láskou Laurinové byl herec Michal Dlouhý, s nímž v 90. letech randila sedm let. Tehdy se o nich mluvilo jako o nejhezčím páru českého showbyznysu. On vysoký modrooký blonďák, ona štíhlá krásná blondýna.

Vypadalo to, že jsou stvořeni jeden pro druhého. Kdekoli se objevili, vyzařovala z nich pohoda a láska. Místo svatby však přišel rozchod, herec se totiž zakoukal do mladší Lucie Vondráčkové a Sabině dal sbohem.

Rocker a princezna

Vztah Sabiny Laurinové a Josefa Vojtka začal v Divadle Kalich. Byla to láska na první pohled, z níž vzešla dcera Valentýnka. Jenže po šesti idylických letech se jim do vztahu připletla tanečnice Libuše Hůlková, bývalá manželka zpěváka Daniela Hůlky, a Josef Vojtek se do ní zakoukal. Pikantní bylo právě to, že Libuška a Sabina byly dobré kamarádky.

Láska na zubařském křesle

Sabina Laurinová si pak našla stomatologa Karla Kameníka a s ním si pořídila druhou dceru Maju. Ani tento vztah nevyšel a Laurinová zůstala sama se dvěma dětmi. Po rozpadu obou vztahů s tatínky dcer se herečka rozhodla zabrousit do mladších vod.

Spekulovalo se o krátkém románku se zpěvákem Markem Ztraceným a také o mileneckém vzplanutí k osobnímu trenérovi Lukášovi Bodečkovi, který je téměř o dvacet let mladší.

Samota ji netíží

Pak krásná herečka skončila v náručí svého zatím posledního veřejně známého partnera Petra, jenže ten si prý během vztahu se Sabinou pořídil dítě se svojí expřítelkyni, a když se to provalilo, herečka vztah okamžitě ukončila. Od té doby je Sabina Laurinová sama – nebo to alespoň tvrdí – a je prý spokojená.

Zdroj: Vlasta.cz, csfd.cz, Česká televize

Související články