Byla to láska na první pohled

Přestože herečka Sandra Bullock patří k nejúspěšnějším hollywoodským hvězdám, mnohé ze svého života si nechává pro sebe. S přítelem Bryanem Randallem, modelem a fotografem v jednom, se poprvé setkala v lednu 2015, když si ho objednala jako fotografa na narozeniny syna Louise. Toho adoptovala v roce 2010, protože z předchozího manželství s Jessem Jamesem děti neměla, i když po nich moc toužila. Noví partneři později svůj vztah zveřejnili a poprvé se objevili na veřejnosti ruku v ruce na svatbě Jennifer Aniston a Justina Therouxe.

Zdroj: Youtube

Kdo byl Bryan Randall?

 • Pocházel z Portlandu ve státě Oregon.
 • Krátce studoval herectví na herecké škole Anthonyho Meindla v Los Angeles.
 • Než se začal věnovat fotografování, pracoval jako špičkový model, který zdobil stránky Vogue Paris a dělal reklamy pro významné značky jako Hugo Boss a Saint Laurent.
 • V roce 2011 se objevil po boku supermodelky Cindy Crawford v časopise Harper's Bazaar Singapore.
 • Vypracoval se jako profesionální fotograf, vedl úspěšnou společnost Bryan Randall Photography a zaměřoval se především na dětské portréty.

Smlouva o mlčenlivosti

Louisovi (13) přibyla v roce 2015 adoptovaná dcera Laila (11). V listopadu 2021 potvrdila Bulock veřejnosti v pořadu Red Table Talk, že v době, kdy proces adopce dcery probíhal, už byla se svým novým partnerem Bryanem Randallem, ale rozhodnutí adoptovat dceru bylo jen na ní samotné. "Když jsem byla s Bryanem chvilku, zeptala jsem se, zda si vzpomíná na NDA, které podepsal, když fotil mého syna. A zda ví, že stále platí, protože až se vrátím z Toronta, přivedu si domů další dítě,'" svěřila se. Randall prý byl šťastný i vyděšený zároveň.

"Věděla jsem, že jsem našla lásku svého života. Máme spolu tři krásné děti (Randall má z předchozího vztahu dospělou dceru Skylar Staten Randall) a je to ta nejlepší věc na světě," nechala se slyšet Bullock. "Mám partnera, který je velmi křesťansky založený, a ne vždy s ním souhlasím a on ne vždy souhlasí se mnou. Ale je mně i dětem velkým příkladem.“ Bryan byl rodinný typ a Sandřiny děti ho zbožňovaly.

Spekulace o neshodách

Ani tomuto slavnému páru se však nevyhnuly spekulace o možném rozchodu. V říjnu 2022 Sandra oznámila, že si dává pauzu od hraní, aby se mohla více věnovat svým dětem, což údajně přispělo k napětí ve vztahu s Bryanem, který si prý přál manželství. "Je všeobecně známo, že Bryan chtěl se Sandrou navázat oficiální vztah, ale ona neviděla potřebu jít touto cestou. Postupem času se z toho stal docela problém," uvedl zasvěcený zdroj, načež dodal, že hvězda seriálu Speed nepotřebovala kus papíru, aby si naplánovala budoucnost a byla šťastná, ale on to cítil jinak.

Byla u něho do posledních chvil

Na začátku srpna 2023 médii prolétla zpráva, že Sandřin a Bryanův románek je na spadnutí a že prošli obdobím ochlazení, během kterého na podzim 2022 žili odděleně. "Mám pocit, že Sandra možná doufá v nějaký zázrak - že to po tom dlouhém období ochlazování vyřeší," řekl tehdy zdroj. Dodal také, že šance na usmíření je na dlouhé lokte. Ač byly bulvární informace jakékoli, jedno je jisté. Sandra Bullock stála po boku svého přítele věrně až do jeho smrti, za což jí vřele poděkovala také jeho rodina.

Bryan zemřel 5. srpna po tříletém boji. "Rozhodl se, že si svou cestu s ALS nechá pro sebe, a my, kteří jsme o něj pečovali, jsme se snažili jeho přání respektovat. Jsme nesmírně vděční neúnavným lékařům, kteří s námi procházeli tímto bolestivým obdobím, a úžasným zdravotním sestrám, které se staly našimi spolubydlícími a často se obětovaly na úkor vlastní rodiny, aby mohly být s námi. V tuto chvíli vás žádáme o soukromí, abychom mohli truchlit a vyrovnat se s tím, že Bryan odešel," stojí v závěru prohlášení podepsaného jeho milující rodinou. Nejbližší zároveň požádali veřejnost, aby místo květin přispěla na ALS Association a Massachusetts General Hospital.

 • Amyotrofická laterální skleróza neboli ALS je neurogenerativní onemocnění, které se nedá vyléčit.
 • Choroba postihuje nervové buňky v mozku a míše a způsobuje ztrátu svalové kontroly.
 • Očekávaná délka života člověka s ALS je od okamžiku stanovení diagnózy tři až pět let.
 • ALS je také známá jako Lou Gehrigova nemoc podle baseballového hráče ze Síně slávy, kterému byla diagnostikována v roce 1939.
 • Příčina onemocnění není známá a podle Asociace ALS se 90 % případů vyskytuje bez známé historie nebo genetické příčiny.
 • Většina lidí, u nichž se ALS objeví, je ve věku mezi 40 a 70 lety, přičemž průměrný věk v době diagnózy je 55 let, ale existují případy ALS i u lidí ve věku 20 a 30 let.
 • U mužů je pravděpodobnost diagnózy o 20 % vyšší než u žen, i když s rostoucím věkem je výskyt rovnoměrnější.
 • Nový program umožňuje pacientům s ALS komunikovat vlastním hlasem i dlouho poté, co ztratí schopnost mluvit.
 • Během akce Ice Bucket Challenge, která začala v roce 2014, byly na ALS vybrány miliony dolarů. Tato virální výzva inspirovala lidi - včetně celebrit - k tomu, aby si na hlavu vylili kbelíky s ledovou vodou a zvýšili tak povědomí a peníze na boj s touto nemocí.

Zdroj: vlasta.cz people.com thecut.com US Weekly

Související články