Ojedinělý šatník Carrie Bradshaw známe za ta léta vysílání seriálů téměř nazpaměť. Outfity ze slavného seriálu si v reálu asi jen tak někdo neoblékne, nicméně stylovou Carrie umí v sobě herečka probudit i dnes, o několik módních dekád později.

Zdroj: Youtube

Móda nezná hranice

Originalita a osobitý styl jí skutečně nechybí, s citem kombinuje nečekané kousky, přičemž vždy zachovává eleganci a nadčasovost. Herečka z ikonického seriálu nám neustále dokazuje, že obléknout se výjimečně lze téměř každý den. Ať cestou do školy pro děti, na natáčení nebo jen tak na toulky městem. Kdo umí, ten umí!

Zdroj: Youtube

Sarah Jessica Parker

  • Svou první roli získala už v osmi letech, kdy se objevila v pohádce Děvčátko se zápalkami.
  • O tři roky později debutovala na Broadwayi ve hře The Innocents.
  • V roce 1979 získala hlavní roli v broadwayském muzikálu Annie.
  • Pak si zahrála ve snímcích LA Story, Líbánky ve Vegas, Hocus Pocus nebo Ed Wood.
  • Životním milníkem byl rok 1998 a role Carrie Bradshaw, ikony seriálu Sex ve městě.
  • Za roli Carrie získala čtyři Zlaté glóby a dvě ceny Emmy.
  • Podle seriálu Sex ve městě byly natočeny dva celovečerní filmy.
  • Za Sex ve městě 2 získala i s ostatními herečkami cenu Zlaté maliny za nejhorší herečku.

Ikona na plátně i v reálu

Módním ikonám stačí málo, aby se jejich fanoušci nechali inspirovat jejich stylem. Aby ne, dostat se na výsluní v tak abstraktní oblasti, jako je móda, obnáší talent a schopnost být ve správný čas na správném místě hvězdně oháknutá. Tohle všechno Sarah Jessica zvládla a dnes inspiruje mnohé ženy a dívky, jak být stylová, svá a nekonvenční.

Umění kombinovat zdánlivě nekombinovatelné

Jestli v něčem herečka vyniká, pak je to kombinace stylů. Nemá problém obléknout si plisovanou růžovou sukni v kombinaci s rockerským křivákem a teniskami. Nikdy však nepůsobí nepřiměřeně, vulgárně či příliš ulítle.

Umí si pohrát s barvami

Sarah ráda nosí malé černé, ale vždy ozvláštněné zajímavým doplňkem. Ale nebojí se ani sytě růžové, limetkově žluté nebo sytě modré. Ráda ve společnosti zazáří. "V oblečení se musíte cítit výjimečně, pak budete i výjimečně vypadat," říká slavná herečka.

Doplňky vše zachrání a vystaví o level výš

Módní ikony, Sarah Jessicu Parker nevyjímaje, sází na sílu doplňků. Pomocí vhodně zvolené kabelky, stylových bot a šperků můžete svůj styl vyladit k dokonalosti. Sarah Jessica Parker to moc dobře ví a doplňky vybírá velmi pečlivě. Barevné lodičky k jejím outfitům patří, ale miluje také klobouky, velká psaníčka, ledvinky nošené jako kabelka a výrazné šperky. Ty umí dokonale kombinovat s jednoduššími kousky oblečení, výsledek bývá vždy dokonalý.

Už dávno ví, co jí sluší

Herečka velmi dobře ví, kterou část těla odhalit, a kterou naopak zakrýt. Umí si poradit se střihy, do společnosti ráda obléká uplé výrazné šaty, které odhalují její štíhlé nohy, ve volném čase však miluje ležérní módu. Na procházce městem jí nepotkáte v oblečení na tělo, naopak miluje volnější střihy a topy, které zvýrazní prsa, tedy se spadlými rameny, vodou v oblasti hrudníku a s páskem pro zvýraznění ženských křivek.

Zdroj: vlasta.cz profimedia.cz www.rottentomatoes.com/celebrity

Související články