Přednedávnem se na televizních obrazovkách objevil dlouho očekávaný seriál Sedm schodů k moci, jenž je volně inspirován bývalým premiérem Petrem Nečasem a jeho ženou Janou. Už první epizoda přesvědčila diváky o vysoké kvalitě produkce a poutavosti vyprávěného příběhu. Autorem scénáře je známý spisovatel a investigativní novinář Josef Klíma, což dodává samotnému seriálu na autentičnosti.

Zdroj: Youtube

Sedm schodů k moci se nepochybně stal jedním z největších televizních hitů, který zaujme i ty nejnáročnější diváky. Seriál, podobně jako Klímovy předchozí práce, vypráví o ženě, která měla slabost pro luxus, vlivné muže a moc. Ve snímku tuto ambiciózní postavu, schopnou získat srdce významného politika, ztvárnila talentovaná Eva Podzimková, která si roli dle svých slov velmi užívala.

Barbora Munzarová jako nepříjemná ředitelka

V seriálu se objevila také herečka Barbora Munzarová, která ztvárňuje přísnou a nekompromisní ředitelku sekretariátu v kabinetu ministra. Ta se od počátku snaží nadanou a cílevědomou Aničku Malou dostat ze svých řad, protože ji vnímá jako hrozbu. Anička se totiž rozhodla, že zničí každého, kdo jí bude stát v cestě za jejím velkým snem.

A ten je jasný – dostat se na co nejvyšší pozice a skoro bez námahy. Do cesty se jí však postaví výše zmíněná ředitelka v podání Barbory Munzarové, která Aničku prokoukne. Svědčí proti ní i u soudu, ale Anička si díky svým zbraním poradí a na ředitelku najde všechnu špínu.

Bravurní výkon Munzarové

Diváci si seriál pochvalují, a jak se shodují v diskuzích na sociálních sítích, nemohou se přestat dívat. A tleskají i hereckému výkonu Barbory Munzarové, který považují za naprosto bravurní. „Herečka je dokonalá. Tak přesvědčivě zahrát takovou semetriku, to jsem ještě neviděla. Seriál je moje droga,“ napsala jedna z divaček. „Neskutečně skvostný výkon paní Munzarové, skoro bych jí věřila, že je taková i ve skutečnosti,“ dodala jiná fanynka.

Zdroj: Vlasta.cz, TV Prima, seriál Sedm schodů k moci

Související články