Triumfální odchod Anny Malé z budovy Thunovského paláce, kde sídlí Poslanecká sněmovna, na závěr třetí epizody seriálu Sedm schodů k moci napověděl obsah následujících dílů. Díky detektivní práci Aničky se policii podařilo shromáždit dostatek důkazů o korupci v kantýně Poslanecké sněmovny, takže Anna nemusela vypovídat před soudem.

Zdroj: Youtube

Současně tento slavnostní odchod naznačil, že Anna Malá se přesune do Nostického paláce, vzdáleného přibližně 500 metrů od místa, kde sídlí Ministerstvo kultury ČR, a to i přes nesouhlas její nové nadřízené, ředitelky kabinetu ministerstva paní Coufalové. I na té se Anička podepsala a zajistila, že tato přísná dáma okamžitě na ministerstvu skončila. A jak to bude dál, je více než jasné… Nebo ne? To se teprve uvidí.

Pro úspěch uděláme cokoliv

Seriál ukazuje, že lidé jsou schopní pro úspěch udělat vskutku cokoliv. Nebojí se podrážet nohy druhým, hrají si na přátele, ačkoliv čekají na chybu protivníka, a klidně si zaplatí i vysokoškolský titul jen proto, aby se mohli hlásit na vysoce postavenou pozici. A přesně takový je příběh hlavní hrdinky v podání Evy Podzimkové. Má to však jeden jediný háček, a to nepřítele, který jí stojí za zády.

Ačkoliv zpočátku dobře vypadající spolupráce s investigativním novinářem přinášela své ovoce, časem Anička zjistí, že se ocitla ve velké pasti. Novinář po ní chce čím dál tím víc a Anička si uvědomuje, že v tomto pokračovat nechce. Děj se začíná zamotávat a diváci jsou ze zápletky i výkonů herců Jiřího Vyorálka, Barbory Munzarové či Pavla Baťka naprosto nadšení.

V diskuzích na sociálních sítích si seriál pochvalují. Líbí se jim nejen příběh inspirovaný skutečnou politickou kauzou, ale především herecké obsazení.

„Naprosto skvělý, herci jsou bravurní a doufám, že bude mít ještě někdy pokračování,“ raduje se jedna z divaček. „Seriál ukazuje, že lidé fakt udělají pro úspěch cokoliv. Je to neskutečný, vidět to takhle naživo,“ dodala jiná. „Sedm schodů k moci fakt miluju a nemůžu ho přestat sledovat. Anička je úžasná a hraje to dobře,“ zněl další komentář.

Zdroj: Vlasta.cz, seriál Sedm schodů k moci

Související články