Mnoho žen si během života na chvíli představilo, jaké by to bylo, kdyby se druhý den ráno probudily v těle atraktivní hollywoodské herečky Sharon Stone. Vždyť ji každý miluje a žije si život snů.

Realita je ale dramaticky odlišná, protože si v životě prožila tolik bolestných okamžiků, že by to vystačilo na několik životů dopředu.

Násilí a znásilnění

Herečka Sharon Stone se narodila 10. března 1958 v Meadville v USA. Bohužel už v dětství prožívala okamžiky, které by nejraději vymazala ze své paměti.

Ve své biografii odhalila, že nejenom ji, ale i její sestru Kelly sexuálně zneužíval jejich dědeček. Bylo to navíc ještě v době, kdy byly obě v batolecím věku. 

Sharon tak přiznává, že pro ně byla jeho smrt vysvobozením. Ta ale přišla až v době, kdy jí bylo čtrnáct a její sestře Kelly jedenáct let. Když viděla jeho mrtvé tělo v rakvi, spadl jí tak kámen ze srdce. Dokonce do něj prý i píchla prstem, aby si ověřila, že už nikomu neublíží. 

Tragédii unikla jen o vlásek

Coby malá holčička Sharon Stone několikrát unikla jen o vlásek smrti. Přitom to byly často nešťastné souhry okolností. Jednou se například zapletla do šňůry na prádlo, která jí rozsekla krk pouhé dva centimetry od tepny...

Krása jako velká přednost

Asi se tak Sharon Stone dodnes nikdo nemůže divit, že se chtěla co nejdříve z Meadville dostat. Už od dětství byla krásná a v devatenácti letech se tedy odjela do New Yorku živit jako modelka.

Vždy ale věděla, že je to jen začátek něčeho mnohem většího. S úctou ke všem modelkám, byla na ni až příliš inteligentní. Dokonce bývaly doby, kdy její IQ srovnávali s génii. 

Díky Základnímu instinktu sexsymbolem

Co jiným herečkám trvá dlouhé roky, zvládla Sharon Stone s nevídanou rychlostí. První role sice byly menší, ale už v roce 1990 byla skvělá ve filmu Total Recall. O dva roky později přijala roli bisexuální spisovatelky Cathrine ve filmu Základní instinkt.

Právě díky němu se stala herečka světovým sexsymbolem, role jí dokonce přinesla i nominaci na Zlatý glóbus. Svou pověst sexsymbolu ještě povýšila, když se objevila polonahá v pánském časopisu Playboy.

V roce 1995 získala velké uznání za roli ve filmu Casino, pomyslnou třešničkou na dortu pak byl i získaný Zlatý glóbus. 

Zdroj: Youtube

Sexuální obtěžování

Když se v roce 2018 herečky v rozhovoru pro CBN Sunday Morning zeptali, jestli se během své herecké kariéry setkala se sexuálním obtěžováním, její reakce je zarazila.

Asi jeden z nejhorších zážitků pro ni byl, když na ni bývalý šéf společnosti Sony vytáhl penis. „Tehdy jsem reagovala tak, jako reaguji vždy, když jsem nervózní – začala jsem se smát. On nevěděl, co má dělat, a tak si ho vrátil zpátky do kalhot a odešel zadními dveřmi pryč,“ popsala před lety zážitek. 

Na toho pravého stále čeká

Krásná Sharon Stone se poprvé provdala v roce 1984, a to za producenta Michaela Greenburga. Ačkoli to byla velká láska, rozvod nakonec přišel už po třech letech.

Podruhé vstoupila do manželství s novinářem Philem Bronsteinem, a to stylově na Valentýna v roce 1998. Od začátku cítila, že je to ten pravý, a dokonce se pokoušeli o miminko. Sharon ale bohužel třikrát potratila, což u ní vyvolalo autoimunitní nemoc.

Ve své knize později přiznala, že během života přišla o devět dětí. Nakonec si společně s Bronsteinem adoptovali syna Roana.

Ačkoli ale oba doufali, že to jejich vztah ještě upevní, bohužel se tak nestalo, protože se o dva roky později rozvedli. Navíc se nemohli dohodnout, jak bude probíhat péče o Roana.

Mozková mrtvice ji paralyzovala na sedm let

V roce 2001 podstoupila Sharon Stone operaci, během které jí byl vyjmut nezhoubný nádor prsu. Když se ale po zákroku probudila, čekalo ji velké překvapení, protože měla zvětšená prsa. Sharon ve své knize uvedla, že k tomu nikdy nedala souhlas a dobrovolně by si nikdy svá prsa zvětšit nedala.

Ve stejném roce prožila ale mnohem větší ránu, protože prodělala rozsáhlou mozkovou mrtvici a v nemocnici bojovala devět dní o holý život. Z následků se pak vzpamatovávala dlouhých sedm let.

Dokonce se musela znovu učit mluvit a chodit. Během složitého období se k ní mnoho kolegů otočilo zády. Herečku tohle období hodně změnilo a přehodnotila během něj svůj život. Rozhodla se, že bude více sama sebou, a kdo s tím bude mít problém, toho vyškrtne ze svého života. 

Trojnásobná maminka a nezdolná bojovnice

Herečka si postupem let adoptovala ještě dva syny. V roce 2005 to byl Laird, o rok později pak Quinn. „Jednou jsem se zeptala Lairda, jestli ví, jak moc ho miluji. Odpověděl mi, že ano, protože jsem si ho vybrala,“ hřejí ji podobná slova u srdce. 

Stone navíc věří, že za ní brzy přijede i její princ na bílém koni. Dokonce cítí, že by k tomu mohlo dojít už letos. „Byla bych naprosto nadšená, kdybych se tento rok znovu zamilovala,“ prozradila.

Jelikož Sharon Stone už před lety přiznala, že je bisexuálka, je otázka, zda to bude muž, či žena. Ve finále na tom ale nezáleží. Důležité je milovat a cítit se po boku toho druhého krásně. 

Zdroj: Vlasta.cz, Csfd.cz, Sheknows.com, Cas.sk, 1.pluska.sk, Biography.com, Edition.cnn.com

Související články