V roce 2016 byly poprvé spuštěny webové stránky Only Fans. Projekt měl jasný cíl. Umožnit prostor pro prezentaci jakémukoli tvůrci z celého světa. Platforma zprostředkovává placený obsah, kterým jsou primárně fotografie a videa. U nás v Čechách se zapsala do povědomí jak odběratelů, tak tvůrců, jako místo s velmi žhavou erotickou náplní. Boom nastal v období pandemie a popularita webu stále stoupá.

Zdroj: Youtube

Žánry jsou různé

Je pravdou, že prostor, který zmíněná platforma nabízí, využívá mnoho lidí zaměřujících se na nahotu. Jednoduše protože sex a erotika byl, je a bude vždy nejvyhledávanější zábavou. V naší zemi je zájem hlavně o tento druh tvorby.

Ve světě tomu ale tak není. Svůj účet zde má i mnoho uznávaných celebrit. Dovolují skrze placený obsah nahlédnout do zákulisí svých životů. Například vrcholoví sportovci a boxeři zveřejňují videa ze svých tréninků. Kuchaři mají své profily o vaření. Hudebníci nahrávají platícím fanouškům přednostně své nové písně i videa z koncertů.

Jak to tedy funguje

Založení profilu je jednoduché a je zdarma. Internetové stránky jsou naprosto přehledné a mají pěkný design. Po ověření vaší identity, můžete začít nahrávat svůj originální obsah. Služba je oblíbená také kvůli jasným pravidlům. Autoři mají 80 % z výdělku, 20 % si bere Only Fans. Z toho je údajně po odečtení nákladů zisk společnosti 12 %. Tim Stokely (CEO) uvedl pro Buzzfeed news: "Náš web zhlédne během 24 hodin asi 200 000 nových uživatelů a každý den se registruje kolem 7-8000 nových tvůrců."

Nejúspěšnější autoři

  • Raperka Bhad Bhabie vydělává pouze přes svůj profil 25 milionů dolarů měsíčně.
  • Pornoherečka Mia Khalifa se zařadila na přední příčky s výdělkem kolem 21 milionů dolarů za měsíc.
  • Americký zpěvák, producent, herec a model Tray Songz je nejvíce vydělávajícím mužem přes OF a jeho měsíční zisk je průměrně 18 milionů amerických dolarů.
  • Oblíbená curvy modelka s holou hlavou Amber Rose si přijde na 7,4 milionů měsíčně.

Šanci má každý

Prostřednictvím Only Fans se obstojně živí například dcera Charlie Sheena Sami Sheen nebo populární komička Whitney Cummings. Svou šanci může využít opravdu každý. Je tedy zcela na vás, jaké téma tvorby si zvolíte. Pojďme si říct, že pokud nemáte žádný jednoznačný talent, ale vaše křivky dokáží zaujmout, proč je nevystavit na odiv jako naše topmodelka. Zda budou mít fotky uměleckou úroveň aktu nebo půjde vyloženě o erotiku, je už na každém jednotlivci.

Zdroj: vlasta.cz wikipedia.org onlyfans.com 10 OnlyFans Statistics You Need to Know in 2023 - Followchain

Související články