Lily-Rose Depp

27. května slaví pětadvacáté narozeniny dcera slavných rodičů, herce a hudebníka Johnnyho Deppa a herečky a zpěvačky Vanessy Paradis. S maminkou má tato mladá dáma společnou nejen štíhlou postavu, ale i výrazné rysy v obličeji.

Lily-Rose Depp se rozhodla jít ve stopách svých rodičů a také se věnuje herectví. Diváci ji mohli vidět například ve filmu Věrní nevěrní nebo ve snímku Tanečnice. Díky své kráse a francouzskému šarmu, který také podědila po matce, navazuje spolupráce s různými módními domy. V loňském roce se hodně pohybovala v České republice, protože v Praze natáčela remake upírského hororu Nosferatu.

Mariana Prachařová

Nepříliš vysoké blondýnky s širokým laskavým úsměvem – takové je duo ve složení matka Dana Batulková a dcera Mariana Prachařová. Třicetiletá mladá žena se před kamerou objevovala odmalička, ale dnes se herectví věnuje už spíše okrajově.

Baví ji ale zpěv a také působí na sociálních sítích jako influencerka. Před časem se o ní hodně mluvilo, když vyšlo najevo, že trpí poruchou příjmu potravy – byla posedlá zdravými a čistými potravinami a hodně kvůli tomu zhubla.

Teď už má snad nemoc, která se jmenuje ortorexie, pod kontrolou. Marianinou velkou vášní je také móda a v rozhovoru pro Express prozradila, že se hodlá na nějaký čas přesunout do zahraničí a tam se tomuto odvětví naplno věnovat. Tak uvidíme, jestli se dočkáme třeba její vlastní kolekce oblečení.

Ava Elizabeth Phillippe

Při pohledu na čtyřiadvacetiletou blondýnku vás možná hned napadne, kdo je její maminka. A pokud přeci jen ne – není jí nikdo jiný než herečka Reese Witherspoon, se kterou se velmi často ukazuje ve společnosti.

Přestože je pojí velmi silný vztah i podoba, Ava se herectví jako její maminka nevěnuje a angažuje se hlavně v modelingu. Slávu a peníze svých rodičů podle matky nezneužívá a stojí prý nohama pevně na zemi. Dokonce jí záleží na vzdělání a studovala na prestižní kalifornské univerzitě Berkeley.

Lenny

Třicetiletá zpěvačka, která vystupuje pod uměleckým jménem Lenny, se ve skutečnosti jmenuje stejně jako její maminka, kterou je zpěvačka Lenka Filipová. Kdyby bývala před dceřiným narozením věděla, že se vydá v jejích hudebních stopách a bude také velmi úspěšná, možná by jí dala jiné křestní jméno, aby v tom nebyl takový zmatek. Lenny můžete znát například díky hitu Hell.o, kterým zahájila letošní MS v hokeji v Praze.

Zdroj: Youtube

Lucie Neumannová

Dvacetiletá Lucie se může pyšnit tím, že její maminkou je bývalá profesionální běžkyně na lyžích, olympijská vítězka a mistryně světa Kateřina Neumannová. A jak už to tak bývá, jablko nepadlo daleko od stromu. Lucie se sice nevěnuje zrovna běhu na lyžích, ale pohybuje se v oblasti vrcholového sportu a závodí v atletice.

Momentálně je hodně aktivní na sociálních sítích, kde svým sledujícím ukazuje nejen náročné tréninky, ale i vyvážený jídelníček, podle kterého se stravuje, aby byla v co nejlepší kondici.

Lila Grace Moss

Také jedenadvacetiletá anglická modelka vypadá, jako kdyby někdo její maminku topmodelku Kate Moss naklonoval. Doufáme ovšem, že nebude opakovat i její životní styl. Kate Moss totiž fotografové v minulosti mnohokrát zachytili zpitou pod obraz nebo zdrogovanou kokainem.

Její dcera Lila zatím skandály nevyhledává a soustředí se na svou modelingovou kariéru, která je velmi slušně rozjetá, a zdá se, že se brzy vyrovná dřívější slávě její matky.

Zdroj: vlasta.cz, lennymusic.net, expres.cz, elle.com, vogue.fr

Související články