Monika Bagárová a Ben Cristovao

Oba zpěváci se seznámili jako účastníci soutěže Česko Slovenská SuperStar v roce 2009. Zamilovali se do sebe, začali spolu chodit, a dokonce nazpívali společnou píseň s názvem Chci. V roce 2012 se ovšem dohodli, že ve vztahu už nechtějí pokračovat. Rozešli se jako přátelé a těmi podle všeho zůstávají dodnes. V loňském roce vydali další společnou skladbu Něco víc, po které se hned začaly objevovat komentáře, že by se k sobě měli vrátit. Zpěvačka ovšem randí s podnikatelem Leonardem Lekajem.  

Zdroj: Youtube

Demi Moore a Bruce Willis

Herečka a herec byli manželi mezi lety 1987 až 2000 a mají spolu tři děti. Jejich vztahy po rozvodu jsou podle všech dostupných indicií značka ideál a mnozí bývalí partneři by jim mohli závidět, jak jim to skvěle klape. Vzájemně se podporují a během covidové karantény trávili hodně času dohromady se svými dětmi. A to i přesto, že Bruce Willis je už čtrnáct let ženatý s modelkou a podnikatelkou Emmou Heming. Obě ženy jeho života jsou mu teď velkou oporou. Herec totiž trpí demencí.

Taylor Swift a Taylor Lautner

Románek, který měla zpěvačka v roce 2009 s hvězdou upíří ságy, sice netrval příliš dlouho, ale o to víc si ho oba zúčastnění zřejmě užili. Herec řekl, že šlo o skvělou dobu a zábavných pár měsíců a zpěvačka o jejich randění dokonce napsala píseň Back to December. Zůstali velmi dobrými přáteli, o čemž svědčí i skutečnost, že si zpěvačka herce pozvala na pódium v rámci svého koncertu v Kansasu a on se o ní přede všemi vyjádřil velmi pochvalně. Mimo jiné řekl, že je laskavým a pokorným člověkem a je mu ctí, že může být součástí zpěvaččina života.

Tereza Ramba a Vojtěch Kotek

Tito dva populární čeští herci spolu chodili jako náctiletí. Přestože jim to jako partnerům nakonec nevyšlo, vypadá to, že v sobě našli kamarády na život a na smrt. V jednom z rozhovorů dokonce uvedli, že nejsou ani tak kamarády, jako spíše rodinou. Společně se během let objevili v několika filmech, jako jsou Vlastníci nebo Betlémské světlo.

Brad Pitt a Jennifer Aniston

Manželství herečky a herce trvalo v letech 2000 až 2005. O konec se podle všeho postarala skutečnost, že se Brad Pitt při natáčení zamiloval do své kolegyně Angeliny Jolie. Pro Jennifer Aniston byl rozchod velmi bolestivý, a dokonce kvůli němu začala chodit na terapie. To ale neznamená, že by v sobě dlouhá léta držela zášť. Naopak se svým bývalým jsou dobrými přáteli, podporují se a přejí si vzájemně úspěch. Pitt například nechyběl na narozeninové oslavě hereččiných padesátin.

Zdroj: vlasta.cz StarsInsider Wikipedia Youtube

Související články