Lisa Vanderpump

Anglická televizní osobnost a tvář několika reality show, jako jsou třeba Paničky z Beverlly Hills, má doma úplný zvěřinec. Kromě několika psů, kteří jsou klasickými domácími mazlíčky, chová taky dva poníky, u vchodu k jejímu domu vítají návštěvníky labutě, ryby, želvy a také se tam procházejí pávi.

Karlos Vémola

Jestli si někdo potrpí na zvířata, která doma jen tak někdo nemá, pak je to slavný český bijec. Ten by mohl od každé návštěvy, která k němu zavítá, vybírat vstupné, protože to u něj připomíná menší zoologickou zahradu. V obřím akváriu se mimo jiné prohání žralok, v klecích polehávají lvi, dále u něj najdete dvě veverky a také amerického buldoka. MMA zápasník je přesvědčený o tom, že zvířat a dětí není nikdy dost. A nevylučuje, že si do budoucna nepořídí třeba slona.

Tereza Kostková

Do něžné herečky byste možná neřekli, že se ráda mazlí s hadem, ale je to skutečně tak. Doma má totiž krajtu královskou, kterou si před lety přál její syn. Had, o kterém dlouho nevěděli, zda je to samec nebo samička, se jmenuje Darth a herečka k ní má z celé rodiny nejblíž. Má prý moc ráda, když se po ní krajta plazí.

Zdroj: Youtube

Salma Hayek

Mexicko-americká herečka by mohla klidně nastoupit do školy čar a kouzel v Bradavicích. Stejně jako mnozí studenti této školy má totiž doma sovu. Jmenuje se Kering a herečka ji adoptovala ze záchranné stanice a potom ji darovala k Valentýnu svému manželovi. Ona sama s ní má ovšem speciální pouto, a když její muž není doma, spí s ní v ložnici. Její neobvyklý domácí mazlíček si prý rád dopřeje trochu dobrého vína.

 Arnold Schwarzenegger

Přestože hvězdu akčních filmů byste možná tipovali spíše na to, že bude mít doma hady, pavouky nebo lvy, Arnold Schwarzenegger chová roztomilého poníka a také oslíka, které si bere i do kuchyně. Velkou společnost mu zvířátka dělala hlavně v době covidové karantény, kdy s nimi točil zábavná videa. Poník se jmenuje Whiskey a oslík má jméno Lulu.

Vanilla Ice

Jeden z nejznámějších raperů světa chová klokana. Pojmenoval ho Bucky Buckaroo, ale kromě radosti mu tento domácí mazlíček v minulosti způsobil i vrásky starostí. Klokan totiž utekl z dvorku u domu babičky rapperovi manželky. Naštěstí se nedostal daleko a po několika dnech hledání se se svým majitelem znovu shledali.

Osmany Laffita

Kubánský návrhář žijící v Česku má u domu výběh, ve kterém se ještě před pár lety proháněl tygr. Návrhář ho spolu se svým manželem choval dvanáct let, ale v roce 2018 tygr jménem Bagheera bohužel zemřel. Osmany Laffita kdysi přemýšlel i o pořízení medvěda, ale nakonec to neudělal. Doma má tedy alespoň francouzského buldočka, koně, poníky, bažanty, pávy, slepice nebo holuby.

Zdroj: Vlasta.cz