Victoria Beckham – Posh Spice

Victoria Beckham, dříve Adams, začínala stejně jako ostatní členky v populární hudební skupině, kde měla přezdívku Posh Spice. Po rozpadu kapely se začala věnovat kariéře módní návrhářky a vracet se ke zpěvu se jí moc nechce. Když proto v roce 2019 skupina ohlásila comeback a vypsala šestidenní turné po Velké Británii, Victoria bývalým kolegyním jen popřála hodně štěstí. Od roku 1999 je manželkou fotbalisty Davida Beckhama, po jehož boku je viditelně spokojená a se kterým mají čtyři děti. Málokdo by asi tipoval, že slaví 49. narozeniny.

Geri Halliwell – Ginger Spice

Ani Geri Halliwell, která ve skupině Spice Girls získala přezdívku Ginger Spice, už není tou střapatou a rozvrkočenou holkou, kterou bývala dřív. Letos v srpnu oslaví již 51. narozeniny a její vzhled i život se změnil k nepoznání. Výrazný make-up vyměnila za přirozenou krásu a divoké večírky vystřídal poklidný rodinný život po boku manžela a oddaná péče o zvířata na farmě. Kdo by to byl do ní tenkrát řekl?

Související články

Mel B – Scary Spice

Scary Spice. Právě tohle byla přezdívka, kterou se v devadesátkách prezentovala Mel B. Zpěvačka, která letos v květnu oslaví 48. narozeniny, se hrdě hlásí k bisexuální orientaci, a dokonce přiznala sex s Geri Haliwell. Osud se však s Melanií Brown, textařkou, tanečnicí, herečkou, moderátorkou a porotkyní talentových soutěží, nemazlil. Přestože se skupinou Spice Girls zažívala nevídanou slávu, v osobním životě to skřípalo. První manželství s Jimmym Gulzarem trvalo pouhé dva roky, ve druhém svazku s vlivným producentem Stephenem Belafonte si pak prožila deset let domácího násilí a citového zneužívání. Otcem její dcery se stal Eddie Murphy, ale opustil ji v těhotenství, jelikož odmítal uznat otcovství. Pravdu odhalily až testy DNA. Skutečné štěstí nakonec našla až v náručí svého o jedenáct let mladšího kadeřníka, s nímž je nyní dokonce zasnoubená.

Emma Bunton – Baby Spice

Nejmladší členkou legendárního dívčího uskupení byla dnes již sedmačtyřicetiletá Emma Bunton, ne náhodou přezdívaná Baby Spice. Díky její nevinné tvářičce, andělskému úsměvu a blonďatým culíčkům ji milovali muži po celém světě a děvčata se ji snažila napodobit. Stejně jako ostatní „spajsky“, i ona se po rozpadu kapely vydala na sólovou dráhu. V roce 2001 vydala své první album s názvem A Girl Like Me, o tři roky později spatřilo světlo světa album Free Me a v roce 2006 pak potěšila fanoušky deskou Life In Mono. Rovněž se věnovala herecké kariéře. V letech 2003 až 2012 vystupovala v několika epizodách seriálu Absolutely Fabulous. V soukromí je pak dlouhodobě šťastná po boku zpěváka Jadea Jonese.

Související články

Mel C – Sporty Spice

Poznávacím znamením zpěvačky Melanie Chisholm, zkráceně Mel C, byly volné tepláky a sportovní podprsenka. Její přezdívkou tak nemohlo být nic jiného než Sporty Spice. Svůj styl i mladistvý vzhled si zpěvačka, která se stala nejúspěšnější britskou spoluautorkou největšího počtu singlů, které se umístily na prvním místě ve Spojeném království, udržuje i v devětačtyřiceti letech. Mel C je známá i pro svá četná tetování, která jsou ve většině případů inspirována Východem – na těle má zobrazen lotosový květ, draka i tibetské symboly lásky a štěstí. Je poslední „spajskou“, která se stala matkou.

Zdroj: vlasta.cz, Wikipedia, Profimedia

Související články