Čtvrtý taneční večer byl opravdu napínavý. Téměř všichni získali od poroty vysoké hodnocení a za své výkony i velkou chválu. Ale pochopitelně padla i slova kritiky, po kterých se někteří tanečníci cítili jako zbití psi.

Mezi nimi byl například herec Marek Adamczyk, který se na sociálních sítích po posledním tanci přiznal, že měl chuť ze soutěže odstoupit. Další, která od poroty zaslechla lehká slova kritiky, byla moderátorka Iva Kubelková, na kterou si tak trochu přišlápl nejobávanější porotce Zdeněk Chlopčík.

Zdroj: Youtube

Ticho a slzy smutku

I tuto sobotu nastalo obávané vyřazování. Hodnocení poroty bylo téměř pro všechny stejné, ale jak všichni víme, rozhodují hlasy diváků. Jen diváci mohou rozhodnout o tom, koho chtějí v dalším kolem vidět a koho nikoliv. Proto téměř všechny přítomné v sále zarazilo, že soutěž opustil taneční pár Richard Krajčo a Dominika Rošková.

Zpěvák vzal ale vyřazení sportovně, smutný byl ovšem Richardův syn Ríša, který v hledišti neskrýval slzy a jeho vzlyky televizní kamery několikrát ukázaly.
Dominika Rošková naopak v závěrečném proslovu přiznala, že moc děkuje svému tanečnímu partnerovi za to, kam to dotáhli a dodala, že StarDance je její vůbec poslední projekt, kterého se před televizními kamerami zúčastní.

Richard s prohrou počítal

„Nebylo to pro mě překvapení, cítil jsem, že to takhle bude. Všichni lidé tady fenomenálně tančí, je to neuvěřitelné, nedá se vůbec tipovat, kdo vypadne, může to být vlastně kdokoliv a asi to ani nebude souviset s tím, jestli dobře zatančil nebo ne," přiznal v jednom z rozhovorů frontman kapely Kryštof své tušení, kterého provázelo už od začátku přenosu.

Druhý den se na Instagramu objevilo i jeho osobní vyjádření pro televizní diváky. „Nikdy předtím jsem netančil a neuměl ani polku, pak ale přišla báječná partnerka, báječné tréninky a báječný čas strávený na parketě… Díky ti za tvůj čas, přístup, trpělivost, pokoru, odhodlání, nasazení, oporu, energii, smysl pro humor... Jsi opravdu BEST a úžasný člověk a věřím, že jsme ještě nedotančili. A vám, přátelé a fanoušci, děkuji za tisíce krásných zpráv, mějte se báječně a budu se na vás těšit tam, kde je mi nejlíp.“

Diváci jsou zklamaní

A smutek neskrývají ani diváci na sociální síti Instagram a Facebook. Pod posledním zveřejněným příspěvkem oblíbeného zpěváka se během několika málo minut objevilo více než 1000 komentářů. „Byli jste úžasní, klobouk dolů se během chvíle takto naučit tančit,“ napsala jedna z komentujících. „Mrzí mě, že jsem raději neposlala dva hlasy,“ přidala další. „Bez vás to nebude ono, dodal jste soutěži jiskru,“ napsala další fanynka.

Někteří diváci ale naopak s vyřazením muzikanta počítali. "Jeho pohyby jsou příliš rockerské, nekoordinované. Od začátku se hýbal divně, přestože se snažil. Nedivím se, že vypadli."

Zdroje: Vlasta.cz Instagram Facebook

Související články