Barevná Tereza Mašková

Třetí soutěžní večer zahájila zpěvačka Tereza Mašková a Daniel Kecskeméti, kteří předvedli svižný jive na píseň Slunce v duši skupiny Nightwork. Její šaty byly opravdu velká divočina, alespoň podle některých diskutujících na sociálních sítích. Tereza oblékla zářivě oranžové šaty s třpytivými kamínky a pestrobarevnými volány. Růžové vlasy měla vyčesané do dvou "bobíků" a jako celek působila neuvěřitelně exoticky.

Zdroj: Youtube

Květinová dáma Ivana Chýlková

Ivana Chýlková i tento večer předvedla, že věk je pouze číslo. Na tanečním parketu se objevila v dlouhých květovaných šatech se středně dlouhými rukávy a odhalenými rameny, které jí dodávaly mladistvý šmrnc. K šatům oblékla zlaté lodičky a krk dozdobila červenými doplňky. Diváci však byli z jejího modelu lehce rozpačití a nedokázali se shodnout, zda se jim hereččina image líbí, nebo ne.

Třpytivá Iva Kubelková

Tak jako v předchozích dílech, i tento večer, co se kostýmu týče, jednoznačně zazářila Iva Kubelková. Moderátorka má postavičku jako lusk a dokazuje, že jí sluší téměř vše. Svůj tanec předvedla v černých uzavřených šatech s dlouhým rukávem, na husto posetých třpytivými kamínky. Porota i diváci v diskuzích se shodují na tom, že to byl jednoznačně nejlepší kostým, který doposud měla.

Okouzlující Tereza Kostková

Tereza Kostková se na slavnostním večeru ukázala v dlouhých červených šatech s jednoduchým vázáním za krkem. K celému outfitu pak předvedla vyčesané vlasy do culíku a široký úsměv, který u ní tolik milujeme.

Beruška Darija Pavlovičová

Herečka Darija Pavlovičová umí zabodovat nejenom tanečním výkonem, ale také outfitem. Středně dlouhé modré šaty, lemované bílými puntíky, a černá mašle na hlavě z ní udělaly královnu večera. Podle diváků je to modrá beruška, která září na všechny strany.

Elegantní Eva Adamczyková

Snowboardistka Eva Adamczyková se stále drží na předních místech bodového hodnocení. A možná k tomu dopomáhají i její netradiční modely. Během třetího večera se totiž Eva ukázala v bílém kalhotovém kostýmu s červenými blyštivými doplňky.

A jak na tom byli pánové?

Nelze opomenout ani cukráře Josefa Maršálka, sportovce Vavřince Hradilka, zpěváka Richarda Krajča nebo herce Marka Adamczyka. Josef Maršálek se třetí soutěžní večer ukázal v hnědém triku a černých kalhotách, který několika divákům připomínal spíše náboženské vyznání.

Richard Krajčo zabodoval v černé kožené bundě, kterou doplnil o stříbrné doplňky a síťované triko, které zvýrazňovalo jeho vypracovaný hrudník. Vavřinec Hradilek se přestrojil za Pepka námořníka a na pódium dorazil ve svém kajaku. Marek Adamczyk se ukázal v retro stylu a po boku jeho taneční partnerky mu to velmi slušelo.

Zdroje: Vlasta.cz StarDance Česká televize

Související články