Tereza Mašková se v dubnu letošního roku pochlubila tím, že se na podzim stane další účastnicí taneční soutěže StarDance. Fanoušci byli nadšení a věřili, že vítězka soutěže Superstar se dostane až velkého finále. Osud tomu chtěl jinak a sedmadvacetiletá rodačka z Třince soutěž opustila.

Zdroj: Youtube

Brazilská samba jí zlomila vaz

Ačkoliv se na první pohled laikovi mohlo zdát, že Tereza se svým tanečním partnerem Danielem Kecskemétim předvedla dokonalou sambu, porota opět našla alespoň nepatrné drobnosti, které by tomuto páru mohla vyčíst. „Lenivé chodidlo – hotové neštěstí,“ vytkla tanečnímu páru detailistka Tatiana Drexler.

Naopak Zdeněk Chlopčík se zaměřil na pohyby těla, které podle něho s tancem nesouvisely a Tereza během nich nepřirozeně tuhla. Nakonec si však od poroty vysloužila krásných 23 bodů a dostala se na přední místa v tabulce. To ale nestačilo a o jejím osudu rozhodli diváci.

Smutná není

Nedělní ráno po vyřazení si Tereza zpříjemnila dobrou snídaní v pražské kavárně a následně svým fanouškům poděkovala a vzkázala, že nemají být smutní, protože ona také není.

„Chtěla jsem vám říct, ať nejste smutní, protože my nejsme. Mrzí nás to, ale není důvod k tomu být zlí. Je to dřina, všichni se tam snažíme a nikdo z nás to nemá zadarmo. Takže podporujte všechny a držte všem palce,“ prohlásila na svém Instagramu, čímž povzbudila své příznivce, aby dále podporovali ostatní účastníky StarDance, protože si to za tu dřinu zaslouží.

Nemá ráda kritiku druhých

A jaké jsou reakce diváků? „Terezka měla zůstat, cukrář měl odejít. Ten vyřadí každého jenom kvůli buchtám," napsala jedna sledující na Instagram v narážce na Josefa Maršálka. „Tereza je naše růžová hvězda a mohla svítit ještě hodně dlouho. Škoda, že rozhodují buchty před nadáním,“ dodala jiná sledující. Diváci však o Terezu Maškovou nepřijdou a mohou se na ni těšit nejen v posledním díle StarDance, kde se znova představí všechny páry, ale také v divadelních představeních, ve kterých účinkuje.

Zdroje: Vlasta.cz, StarDance, Instagram

Související články