Iva Kubelková slavila s rodinou

Iva Kubelková si svátky užívala se svou rodinou. Jak ale moderátorka přiznala na sociálních sítích, tento rok si bude Vánoc vážit ještě mnohem víc. I ji totiž velmi zasáhla tragická událost, která se odehrála jen pár dní před Štědrým dnem na Filozofické fakultě v Praze. Dle jejích slov si člověk velmi rychle uvědomí, že to, co má, není samozřejmost a zítra to mít nemusí.

Zdroj: Youtube

„Přeji vám všem pokud možno klidné svátky. A povídejte si, povídejte si se svými blízkými, povídejte si se svými dětmi o tom, jak se cítí, co si myslí, co je trápí, co jim dělá radost. Hezký zbytek roku, moji,“ napsala na svém Instagramu, načež za svůj příspěvek sklidila samé komplimenty.

Cukrář Maršálek cestuje po světě

Josef Maršálek se na sociálních sítích pochlubil předvánoční cestou do Amsterdamu. Tím ale jeho putování nekončí. Na Štědrý den přiznal, že do konce roku má ještě hodně plánů, které by si chtěl splnit, například se vydat do Afriky. Zároveň poděkoval celé své rodině za to, jak ho podporuje, že všichni drží pospolu a mají jeden druhého rádi. „Nic z toho, čeho jsem kdy dosáhl, by nešlo bez těch nejbližších. Díky Bohu za to, jakého partnera mám. Za zázemí, starostlivost a péči, podporu a lásku.“

Vítězové zarytě mlčí

To vítězný pár Darija Pavlovičová a Dominik Vodička si během svátků pravděpodobně naordinal digitální detox, jelikož na vánoční příspěvky na sociálních sítích jejich fanoušci čekali marně.

Tereza Mašková potěšila písničkou

To stříbrná finalistka StarDance Eva Adamczyková své věrné sledující nezklamala a pochlubila se fotografií rodinné pohody s manželem a pejskem. David Prachař fanouškům pro změnu představil své dílo, domácí vyřezávaný betlém, který se stal jeho největším letošním úspěchem. A růžová hvězda Tereza Mašková fanoušky potěšila písničkou.

Zdroje: Vlasta.cz, Instagram

Související články