Další řada StarDance je konečně na televizních obrazovkách. Diváci si po roční pauze zase užívají příjemné sobotní večery v doprovodu krásných tanců, oblíbených postav a velké zábavy, o kterou se jako vždy stará moderátorské duo Tereza Kostková a Marek Eben. Jak dokazují videa na sociální síti Instagram, této zábavě předchází velká dřina a soustavné tréninky, během kterých dvojice ani na chvíli nepoleví.

Zdroj: Youtube

Nepovedené klapky

Nepovedené záběry patří i k taneční soutěži StarDance. A o jeden takový se na svém Instagramu podělil Roman Vojtek, který se tuto sobotu po několika letech vrátil zpět na taneční parket. Na videu, které Roman sdílel, je vidět manželský pár Eva Adamczyková a Marek Adamczyk, kteří si během svého vášnivého polibku nevšimli toho, že Roman zrovna natáčí hlavní vstup. Následoval nekonečný smích, ze kterého herec úplně ztratil řeč.

Vtipné tance

K tvrdým tréninkům ale samozřejmě patří i uvolněná atmosféra. O tu se na svém Instagramu podělil vodní slalomář Vavřinec Hradilek, který si pro diváky připravil opravdu romantický tanec. Na videu níže se svůdně vlní jeho taneční partnerka Kateřina Bartuněk Hrstková, ale Vavřinec se rozhodl ukázat divákům i pánskou verzi tohoto tance, a jak je z komentářů na sociální síti patrné, mělo to velký úspěch.

Dohled partnera

O velmi vtipné video se podělila i moderátorka Iva Kubelková. Ta si v posledních dnech všimla toho, že média spekulují o tom, že kvůli svému mladšímu tanečnímu partnerovi Martinu Prágrovi je pod neustálým dohledem svého životního partnera. Iva si z této situace umí udělat legraci, a proto nejen se svým životním, ale i tanečním partnerem vytvořili parodii, která znázorňuje neustálý dohled Georga Jiraska nad průběhem tréninků. Video během několika málo minut získalo téměř 10 000 zhlédnutí a fanoušci jsou nadšení.

Zdroje: vlasta.cz StarDance Instagram Česká televize

Související články