Nic tak hrozného se zase nestalo, jen pro hlavní aktérky tak vznikla nedobrovolná soutěž, neboť publikum mohlo zhodnotit, které z nich to v sexy modelu slušelo víc.

O kom je vlastně řeč?

O ikoně karlovarského festivalu, bez které by Vary nebyly Vary, slovenské modelce Andree Verešové, a české Miss Earth pro rok 2015 Karolíně Mališové. Andrea Verešová vynesla žluté šaty značky Elisabetta Franchi na slavnostní předání šeku Nadaci Jakuba Voráčka od Království hodinek Carollinum, Karolína Mališová se objevila v totožném modelu o pár hodin později na UniCredit Bank party.

Andrea nechala styling na půjčovně šatů The Dress, kde jí vytvořili vysoký culík, který nechal vyniknout volným zádům šatů. Model doladila stříbrnou kabelkou na dlouhém řetízku a šperky Gismondi. Karolínu nalíčili a učesali v Elle Beauty Lounge, kadeřník Martin Tyl jí vytvořil nádherný účes hodný velkolepé party.

Nově objevený střih

Letošní Vary se nesly v duchu odhalených bříšek. Zásluhu na tom mají černé šaty z dílny módní návrhářky Zuzany Lešák Černé. Na šaty upozornila módní policie hned na začátku festivalu, kdy je v rámci módní přehlídky návrhářky vynesla modelka Natálie Kočendová.

Na tom by nebylo nic divného, kdyby ovšem ve stejném modelu nebyla vyfocena na nedávném brněnském PLESe V INTRU 2024 její úhlavní sokyně, influencerka Nela Slováková.

A proč ikonické šaty?

Protože tento střih letos opravdu boduje. V podobně střiženém modelu a opět v černé, tentokrát ale z dílny Anamé, posléze dorazila do Karlových Varů spolu s manželem Richardem Chladem Anna Marie Kánská.

Ta neměla pod šaty spodní prádlo a předvedla dokonale vysportované bříško. Málokdo ale tušil, že pod šaty skrývá velké množství pohmožděnin, které si způsobila pádem z kola.

Varianta v glamour měděné

Další dámou, která vsadila na obdobný střih šatů, který může obléknout jen žena s dokonalým tělem, je influencerka Veronica Biasiol. Té to slušelo ve zlatavých šatech s odhaleným břichem, spadlými rukávy a řasením na bocích.

Koneckonců, ono řasení v oblasti boků a hlavně zadečku je kromě odhaleného břicha typickým prvkem všech výše zmíněných modelů.

Související články

Zdroj: Vlasta.cz, Profimedia