Rachel Karnižová

Rachel Karnižová je dvaadvacetiletá talentovaná módní návrhářka a influencerka s vlastní módní značkou. Znát ji můžeme už z reality show Love Island, kde spolu s Claudem postoupila až do finálového kola. A co na svou účast sama Rachel prozradila? „Mám ráda strach a Survivor pro mě trochu představuje obavy. Věřím si na sportovní disciplíny, absolvuji mnoho silových a kondičních tréninků.“

Zdroj: Youtube

Sebastian Navrátil

Zpěvák a lídr vlastní hudební skupiny se původně chtěl věnovat psychologii. Věří, že jeho psychologické znalosti mu budou prospěšné při upevňování vztahů na ostrově. „Nejvíc mi bude chybět domov, máma, možná přítelkyně a určitě moje kočky,“ řekl ve svém posledním rozhovoru Sebastian Navrátil, který je očividně velký milovník zvířat.

Jakub Bína

Jakub Bína se do povědomí veřejnosti dostal jako MC Jacob z hudební skupiny Skyline. V současné době si vydobyl reputaci především jako fitness trenér. Mezi jeho klienty patří i několik známých českých osobností, včetně Kazmy. Jakub otevřeně přiznal, že v minulosti vedl typický rokenrolový životní styl a o své tělo se příliš nestaral. Tento přístup však v poslední době kompletně změnil a sport se stal neodmyslitelnou součástí jeho života. Proto věří, že svou fyzickou zdatnost v soutěži plnohodnotně využije.

Ornella Koktová

Ornella Koktová se stala známou poté, co si vzala za manžela Josefa Koktu. S ním má tři děti a na svém Instagramu před odletem sdílela dojemné video. Bylo vidět, že jen těžko snáší loučení se svými dětmi. I ona se však do soutěže rozhodla jít a bojovat. Přijela jsem si užít dobrodružství, kterého jsem si dosud moc neužila, protože jsem jako mladá měla hned děti,“ řekla Ornella Koktová, která dále dodala, že se diváci mají na co těšit. „Moje eso v rukávu je podle mě to, že si plno lidí myslí, že jsem z cukru, ale tak to není.“ 

Yenifer Cao

Yenifer je třicetiletá influencerka, herečka a jógová instruktorka vietnamského původu, která věří, že její vnější roztomilost skrývá mnohem více. „Mou tajnou zbraní je, že na první pohled působím neškodně, ale málokdo zná mou skutečnou povahu. Považuji se za přátelskou a upřímnou osobu, ale tuto svou stránku ukazuji pouze lidem, kteří jsou ke mně stejně přátelští a upřímní,“ řekla Yenifer, kterou však diváci moc neznají a ptají se, kdo to vlastně je.

Martin Márty Prágr

Mezi dalšími soutěžícími se ukáže i tanečník ze StarDance, který v loňské řadě soutěžil po boku Ivy Kubelkové. „Tanci se věnuji od šesti let. Do Survivoru jdu proto, abych poznal své hranice a také nové přátele,“ prozradil Martin Prágr, který věří, že jako tanečník by mohl být na soutěž dobře fyzicky připravený. Chybět mu bude určitě nová přítelkyně, se kterou je teprve několik měsíců. Jak na Instagramu napsala jeho taneční partnerka Iva Kubelková, v její rodině má Martin po celou dobu plnohodnotnou podporu.

Ivana Jirešová

Herečku Ivanu Jirešovou si diváci mohou pamatovat jako střelenou barmanku Lucii ze seriálu Ordinace v růžové zahradě. „Survivor je pro mě výzva, protože si myslím, že žijeme v poněkud rozmazleném světě,“ říká herečka, která na Instagramu sdílela veselou fotku s komentářem, že se na soutěž docela těší. Nejvíce ze všeho jí bude chybět rodina, přátelé a běžný život.

Martin Carev

Martin Carev je pětadvacetiletý influencer, který je známý svými fotografiemi a videi na Instagramu, cestováním po světě a občasným moderováním. Kromě toho se věnuje tvorbě hudby. „Přihlásil jsem se do Survivor 2024, protože chci vyzkoušet, co dokážu mimo svou komfortní zónu a také si dát pauzu od neustálého používání telefonu,“ prozradil v jednom ze svých spotů důvody své účasti v soutěži.

Denisa Dvořáková

Topmodelka Denisa Dvořáková se rozhodla do této show přihlásit proto, aby všem ukázala, že i modelky umějí bojovat a mají sílu. Na svém Instagramu má více než 23 tisíc sledujících, kteří ji budou podporovat. „Myslím, že jsem hodně klidný člověk, dobrá mohu být ve sportování a mám připravené skryté taktiky,“ řekla ve svém předodjezdovém rozhovoru.

Adéla Krejdlová

Dvaadvacetiletá zpěvačka Adéla Krejdlová je v letošní řadě jednoznačně nejmladší soutěžící. Do soutěže vstupuje s promyšlenou strategií: outsmart, outlast, outplay (přelstít, přežít, přehrát). Pro Adélu bude největší výzvou zvyknout si na to, že nesmí používat internet ani žádné digitální technologie. Nejvíce jí budou chybět její blízcí a přátelé. Pokud by vyhrála, chce si otevřít vlastní kavárnu.

Samuel Pirát Krištofič

Nebyl by to Survivor, aby ve hře nebyl alespoň jeden MMA zápasník. Letos je to čtyřiatřicetiletý Samuel Krištofič z Bratislavy. „Volný čas trávím sportem a rodinou. Výhodou může být pro mě i fakt, že jsem profesionální zápasník, hodně pracuji s váhou, dokážu přibírat i hubnout, umím držet půsty,“ prozradil Samuel Krištofič, kterému bude na ostrově nejvíce chybět manželka a dcera. To je pro něho největší životní výzva.

Martin Mikýř Mikyska

Úspěšný youtuber, teprve pětadvacetiletý Martin Mikyska, se rozhodl, že všem ukáže i svou druhou stránku. Martina proslavila především jeho videa, na kterých paroduje ostatní kontroverzní influencery. „Do Survivoru jsem se přihlásil proto, abych všem dokázal, že jsem schopný se opálit. Nejvíc mi bude chybět můj jezevčík a moje přítelkyně,“ řekl Mikýř se svým typickým humorem.

Jack Hamid

Šestačtyřicetiletý Jack Hamid pochází z Káhiry. Zde se narodil do rodiny mezinárodního diplomata a úspěšné podnikatelky v oblasti lékárnictví. Jeho sestra působí jako profesorka na univerzitě v Káhiře a bratr je pilotem. Vyrůstal v prostředí, kde byl kladen velký důraz na disciplínu, což se odrazilo i ve výběru jeho vzdělání – navštěvoval totiž armádní školu. Z této etapy svého života si do soutěže přináší cenné zkušenosti, mezi které patří bojovnost, odvážnost a schopnost řešit konflikty s chladnou hlavou.

Michael Skalický

Třiatřicetiletý operní pěvec Martin Skalický se rozhodl, že si zvýší sebevědomí. Na základní škole byl několik let šikanován, a proto se rozhodl bojovat o své vlastní postavení. Vyrůstal v rodině, kterou poznamenal rozvod, a největší životní oporou mu byla především jeho maminka.

Veronika Sandholzová

Veronika Sandholzová je třiadvacetiletá studentka, která v roce 2021 obdržela titul Miss Sympatie. Veronika donedávna pečovala o svou mladší sestru, která velmi těžce prožívala rozvod rodičů. Do Survivoru se pokusila dostat již v minulém roce, ovšem bez úspěchu. Od té doby na sobě intenzivně pracovala. V soutěži plánuje využít všechny své schopnosti a přednosti, aby získala důvěru a sympatie ostatních soutěžících.

Zdroj: TV Nova, soutěž Survivor, Instagram, iDNES.cz

Související články