Od března loňského roku až do srpna toho letošního má Taylor Swift naplánovanou sérii koncertů v rámci svého turné The Eras Tour. Je tedy extrémně pracovně vytížená, a aby vše klaplo tak, jak má, musela se na turné pečlivě připravovat.

Každý zpěvaččin koncert trvá více než tři hodiny a Taylor během té doby zazpívá kolem čtyřiceti písní ze všech svých alb. Přípravu na tuto velkou zátěž zahájila už půl roku před začátkem The Eras Tour.

Každý den běhala na páse a při tom si zpívala celý koncertní playlist. Na pomalé písně šla pomalu nebo se vyklusávala a na ty rychlé běžela.

Pravidelně také chodila do posilovny, kde si nechala na míru vytvořit cvičební plán zaměřený na silový a kondiční trénink. Pracovala také s choreografem a pečlivě trénovala koncertní taneční čísla.

VIDEO: Zde se můžete podívat na krátký záznam z aktuálního turné Taylor Swift, na které tolik trénovala

Zdroj: Youtube

Striktnější všední dny a volnější víkendy

Přestože koncertů má opravdu hodně a na pódiu se i hodně pohybuje, pohyb úplně neopomíjí ani ve dnech, kdy má volno, aby nepřišla o nic, na čem tak tvrdě dřela.

Co se týče jídelníčku, Taylor Swift se v minulosti nechala slyšet, že nerada vytváří příliš mnoho pravidel tam, kde je nepotřebuje. Její stravování je tedy spíše intuitivní.

Přes týden se většinou více hlídá a o víkendu si více dopřává. Jejím oblíbeným nepříliš zdravým jídlem je cheesburger, hranolky a k tomu čokoládový shake.

Taylor Swift výborně vaří

Je také milovnicí grilování a na grilu si ráda připravuje různé druhy zeleniny a naložené kuřecí maso. V kuchyni je celkem zručná a kromě vaření se věnuje i pečení. O výsledky svého úsilí se potom většinou rozdělí s kamarády. Třeba o domácí sušenky.

Jídelníček Taylor Swift

A jak tedy orientačně vypadá zpěvaččin jídelníček? Ke snídani si dává například slané palačinky s parmazánem nebo chia pudink, často obědvá velký salát nebo sendvič a k večeři si dá kuře s přílohou nebo těstoviny.

Žádný alkohol a litry vody

Pár měsíců před startem svého turné se zpěvačka vzdala alkoholu a snaží se nepít ani během něj, aby neměla zbytečné kocoviny, které by ji brzdily ve výkonu. Výjimkou byl večer předávání Grammy, kde jsme ji mohli vidět s drinkem v ruce.

Zpěvačka má jinak pořád u sebe lahev s vodou a velmi dbá na pitný režim. Její přátelé se jí kvůli tomu prý i smějí. Vyhýbá se slazeným nápojům, protože ví, že jsou to zbytečné kalorie, které její tělo nepotřebuje.

Zdroj: vlasta.cz, bonappetit.com, Rachael Attard, womenshealthmag.com, TIME, thelist.com

Související články