Herečka Tereza Bebarová se narodila 8. července 1975 v Bohumíně a už jako malá vystupovala na školních besídkách. Vůbec se nestyděla, a nikoho tedy nepřekvapilo, když se později rozhodla studovat herectví.

Po absolvování ostravské konzervatoře se postupně přesunula do Prahy, kde později získala roli Ukrajinky Světlany v seriálu Ulice.

Smutný a nečekaný konec

V seriálu Ulice se Bebarová objevovala už v prvních řadách. Natáčení si zamilovala a našla si tam spoustu přátel. Dodnes lituje, jak nakonec její působení v tomto seriálu skončilo. V roce 2020 jí produkce zničehonic oznámila, že její role ze seriálu zmizí.

Konec přišel už v lednu, ale ona ho musela před všemi tajit až do konce dubna, protože měla s Novou podepsanou smlouvu. Celá záležitost byla pro herečku hodně citlivá, dokonce snad o jejím konci měli někteří kolegové vědět dřív než ona sama. 

Všechno zlé je k něčemu dobré

Herečce ale paradoxně konec v seriálu pomohl posunout se v kariéře o další krok. Začala rozjíždět vlastní projekty, a navíc brzy spolupracovat s Českou televizí.

Už několik let moderuje společně s Václavem Koptou oblíbený pořad Peče celá země. Navíc si skvěle rozumí také s pekařem Josefem Maršálkem, se kterým připravovala dobroty v pořadu Buchty po ránu.

Zdroj: Youtube

Kdy se bude vdávat?

Už jednatřicet let je partnerem Terezy Bebarové loutkoherec Ivan Kotmel, s nímž má dvě dcery – Klaudii a Sofii. Společný život si nemohou vynachválit, těžko ale říct, jestli spolu někdy stanou před oltářem.

Tereza Bebarová na to nijak nespěchá, ale její partner už má jasnou představu o tom, jak by měl jejich velký den jednou vypadat. 

„Chtěl by velkou svatbu, takže vrtulníky, zámek, prezidenti, hosti minimálně z několika států, potom koncert a samozřejmě i v oblečení skok do bazénu a nakonec ohňostroj,“ popsala Tereza Bebarová s nadsázkou Blesku. 

Přísná maminka, co ctí jasná pravidla

Herečka se nikdy netajila tím, že v její domácnosti panují jasně nastavená pravidla. S manželem hodně omezují dcerám čas na telefonu. Mají totiž pocit, že si jich v budoucnu užijí až, až.

„Mobily mají dovolené jenom na chvilku a my si vždycky všimneme změny v chování. Proto jsme se shodli, že to není dobré přehánět, a dávkujeme jim to. U nás mají takový svět ve světě,“ popsala Bebarová pro Extra. 

Tereza se také přiklání k alternativnímu školství. „Klaudie bude mít jedenáct a Sofii jsou čtyři, obě chodí do lesní školy a školky, kde jsou moc spokojené,“ řekla v loňském rozhovoru pro Maminku.

Dcera Klaudie miluje historii, malování a zvířátka. Hraje ale také tenis a chodí na lezení. Mladší Sofie se jí chce pochopitelně ve všem vyrovnat, je hodně houževnatá a věnuje se zpěvu. „Ani jedna není typ ‚sedávej, panenko, v koutě‘ a myslím, že se v životě neztratí,“ je si Bebarová jistá. 

Krásná díky drsné dietě

Přibývající roky tak nějak nejsou na herečce vidět. Stále má proporce modelky, nicméně štíhlou postavu prý nemá zadarmo. Ačkoli necvičí, drží přerušovaný půst, a to jednu z nejdrsnějších variant. „Začnu jíst v deset ráno a skončím ve čtyři nebo v pět odpoledne. To funguje. A těch dobrůtek si dávám méně. To je všechno,“ popsala pro Super.

Ví, jak zamezit nevěře ve vztahu

Bebarová žije spolu s partnerem Ivanem Kotmelem od svých sedmnácti let. Tajemství jejich spokojeného vztahu je v mnoha pravidlech, kterými se snaží oba řídit. Herečka dokonce ví, jak ve vztahu zamezit nevěře.

„Když totiž doma řeknete, že cítíte potřebu nevěry, protože se vám někdo líbí, tak už jen tím, že to řeknete nahlas, ta situace ztrácí kouzlo dobrodružství, tu hnací sílu vůbec v něčem dál pokračovat… A za pár dní to okouzlení přejde úplně,“ dodala Blesku pro Ženy s tím, že je to vlastně strašlivě jednoduché. Jen o tom musí člověk chtít mluvit.

Související články

Zdroj: vlasta.cz, csfd.cz, kafe.cz, maminka.cz, super.cz, extra.cz