Petr Janda a Alice Jandová

Český zpěvák a frontman kapely Olympic letos oslaví už dvaaosmdesáté narozeniny. A to znamená, že je o devětatřicet a půl roku starší než jeho manželka Alice.

S tou se seznámil, když jí bylo osmnáct a přišla si po koncertě pro autogram. Přestože jejich partnerství zažilo několik krizí, všechny dokázali překonat, a dokonce spolu mají dvě holčičky. I díky nim se prý zpěvák pořád raduje ze života.

Zdroj: Youtube

Ornella Koktová a Josef Kokta

Zatímco český podnikatel oslaví v dubnu sedmašedesáté narozeniny, jeho manželka, se kterou má tři děti, oslavila v únoru jedenatřicet. Když si spolu začali, měl Kokta za manželku moderátorku Gabrielu Partyšovou.

Mimomanželskému poměru s Ornellou tehdy nikdo nedával moc šancí, ale ukázalo se, že je to asi opravdu láska. V roce 2015 se vzali a vypadají pořád velmi spokojeně.

O tři malé děti se momentálně stará Kokta sám, protože jeho manželka soutěží v reality show Survivor.

Mick Jagger a Melanie Hamrick

Sedmatřicetiletá baletka a choreografka se s britským rockovým hudebníkem Mickem Jaggerem dala dohromady v roce 2014. Zpěvákovi je momentálně osmdesát let, což znamená, že je dělí třiačtyřicet let.

Po dvou letech vztahu se jim narodil syn. Mick Jagger má dětí celkem osm, a dokonce s pěti různými ženami.

Sarah Paulson a Holland Taylor

Zatímco jedenaosmdesátiletou Holland Taylor můžete znát jako matku Charlieho a Alana v seriálu Dva a půl chlapa, devětačtyřicetiletá Sarah Paulson si zahrála například v seriálu American Horror Story.

Od roku 2015 tvoří tyto dvě dámy pár, a to i navzdory jejich dvaatřicetiletému věkovému rozdílu. Po jejich prvním setkání si Holland myslela, že je stará a nemá si se Sarah co říct.

Potom si ale začaly chatovat a zjistily, že k tomu, aby se měly rády, ani nic moc společného nepotřebují.

Pavel Trávníček a Monika Trávníčková

V roce 2015 si po dvanáctiletém vztahu vzal pohádkový princ svou přítelkyni Moniku i navzdory tomu, že jejich věkový rozdíl je pětatřicet let. Zatímco Monice je osmatřicet, Pavel už stihl oslavit třiasedmdesáté narozeniny.

V roce 2016 se jim narodil syn Maxmilián, který byl tak trochu vymodleným miminkem, protože Monika předtím několikrát potratila.

Ondřej Sokol a Nikol Šantavá

Dvaapadesátiletého herce dělí od jeho partnerky jedenadvacet let. V roce 2019 se v Londýně zasnoubili, ale ke svatbě zatím nedošlo, protože do toho přišla pandemie covidu.

V plánu je ovšem trochu netradiční veselka, která by se měla konat v Las Vegas. Společně pár vychovává tři děti, které mají z předchozích vztahů.

Bohuš Matuš a Lucie Matušová

Zatímco zpěvákovi je padesát, jeho manželka oslavila teprve dvacáté narozeniny. Vztah, který dělí třicet let, byl v posledních letech bulvární senzací. Po zpěvákově boku se totiž mladinká dívka začala objevovat ještě jako nezletilá.

V sedmnácti letech navíc porodila společné dítě – holčičku, která dostala jméno Natálie.

Zdroj: vlasta.cz, starsinsider.com, lidovky.cz, tv.nova.cz

Související články