Herečka Veronika Arichteva se narodila 20. května 1986 v Praze. S uměleckou kariérou začala už ve čtyřech letech, kdy se objevila v malé roli ve filmu Čarodějky v předměstí. Na dětství vzpomíná s láskou. 

Společně se starší sestrou Kateřinou ho často trávila u prarodičů. „Jedna babička měla chalupu a na ní jsme trávily hrozně času právě na půdě, věšely jsme pádlo, kramařily jsme, děda nám tam udělal takový koutek jen pro nás,“ zavzpomínala před časem Veronika pro internetový web Qap. 

V roce 2007 Arichteva odmaturovala na hudebně-dramatickém oddělení Pražské konzervatoře, o dva roky později pak získala titul diplomovaný specialista. 

Kariéru odstartovala v Ordinaci

Do povědomí televizních diváků se Arichteva poprvé zapsala rolí Sylvy Petrové v seriálu Ordinace v růžové zahradě. Hrála milenku pohledného herce Jana Šťastného a chvíli to dokonce vypadalo, že to dají dohromady i ve skutečném životě. Na jednom z večírků se totiž neudrželi a začali se vášnivě líbat. 

„To naše líbání na večírku bylo jen z hecu. Všichni chtěli, abychom se políbili, když už v seriálu hrajeme partnery, tak jsme si řekli, že všem předvedeme pořádný polibek,“ vymlouvala se tehdy Blesku herečka.

Pravda ale je, že Šťastného krátce předtím opustila manželka a možná by se sám něčemu vážnějšímu nebránil. Nakonec z toho ale vztah jako takový nebyl.

Zdroj: Youtube

Ruda z Ostravy jí zlomil srdce

Prvním mediálně známým partnerem Veroniky Arichtevy byl Michal Kavalčík, který svého času vystupoval jako Ruda z Ostravy. Herečka do něj byla zamilovaná až po uši, a když se rozešli, snášela to hodně těžko. „Rozchod snáším hůř a určitě mi bude trvat, než s Michalem budu moct zajít jen tak na kafe,“ svěřila se tehdy v rozhovoru pro iDnes. 

Nahé fotky rozhodly

V roce 2009 pak herečka konečně poznala toho pravého. K seznámení s režisérem Biserem Arichtevem ale došlo za pikantních okolností. Arichtev svou budoucí manželku obsadil do seriálu Vyprávěj na základě jejích odhalených fotek!

„Viděl jsem nějaký časák, kde byla Verča vyfocená tak jako spoře oblečená. Když mi ty fotky ukázali, řekl jsem, že týhletý holce zavolám, že to bude jednoduchý,“ prozradil Biser v pořadu 7 pádů Honzy Dědka. 

Jiskra přeskočila prakticky okamžitě

Jakmile se poprvé setkali, oba věděli, že je to osud. Během natáčení seriálu už pak jen těžko před kolegy skrývali vzájemné sympatie. „Když jsme na tom place pochopili, že se sobě líbíme, vyhledávali jsme si tam prostory, kde bychom se mohli potkat ještě blíž,“ prozradila Veronika moderátorovi Honzovi Dědkovi. 

Se svatbou neotáleli

Uběhl pouhý rok a Veronika s Biserem už stáli před oltářem, kde si vzájemně slíbili, že spolu budou v dobrém i zlém. „Jsem zamilovaná až po uši, je to ten pravý,“ prozradila herečka serveru Extra. Před čtyřmi lety se pak manželům narodil syn Luka. 

Mají své hnízdečko lásky

Později se rozhodli koupit prastarý dům a postupně ho přeměnit v domov a pomyslné hnízdečko lásky. Rekonstrukce trvala dlouhé měsíce a vzala jim nejenom spoustu sil, ale samozřejmě i hromadu peněz. Výsledek je ale přesně takový, jaký si oba vysnili. 

„Sny se fakt plněj. Ty o tom domečku se zahradou s jabloněma nebo jednou, bednama jablek na schodech do sklepa a domovem, kde všichni budou v zimě jíst koláč z domácích zásob,“ prozradila herečka Expresu.

Touží po druhém dítěti

Ačkoli Arichteva prožívá s manželem a společným synem samé krásné okamžiky, přece je něco, co by jí udělalo velkou radost. Moc by si přála druhé dítě. „Zase to nechci tolik odkládat, neříkám, že jsme staří, ale máme už nějaký věk. Nemyslím na to plození, to by nám šlo, ale na tu výchovu potom, protože chceme být aktivní rodiče, kteří to ještě zvládnou,“ vysvětlila v rozhovoru pro Primu.

Dobře ale ví, že čas běží a musí si pospíšit. „Na druhou stranu je Bisimu tolik let, kolik mu je, a mně vlastně taky. Takže musíme spěchat. Takže mi to vlastně moc nevychází,“ dodala herečka v rozhovoru pro Blesk. 

Zdroj: vlasta.cz, kafe.cz, idnes.cz, qap.cz, zeny.iprima.cz, expres.cz

Související články