Charizmatická zrzka nerada sdílí své soukromí a médiím se příliš ráda nesvěřuje. Mnoho se toho o ní neví, i proto, že řadu let bydlí především v Budapešti. V maďarské metropoli hraje v divadle, i ve filmech a již několikrát v minulosti uvedla, že přestože se narodila ve slovenském městě Filakovo v Bánskobystrickém kraji, vždy se cítila být více Maďarkou než Slovenkou.

Zdroj: Youtube

Touha po studiu psychologie

Kořeny má z obou zemí, po mamince maďarské, po tatínkovi maďarsko-slovenské. Po mamince – učitelce a ochotnické režisérce - podědila i lásku k divadlu, které se rozhodla vystudovat poté, co se nedostala na vysněnou policejní akademii. Herečkou údajně být ani nechtěla, lákala ji spíše psychologie, ale po čase pochopila, že lidem může prospět i herectvím. Díky svému půvabu by s ní jistě souhlasil nejeden mužský divák.

Související články

Karavana jede dál

A jistě i díky svému původu si ji nově vybral štáb režiséra Jakuba Wehrenberga do nové série cestopisného dokumentu Karavana jede dál. Po výletech Slovenskem, jimiž provázel Dalibor Gondík, a Českem, kde diváky doprovázel Aleš Háma se stane třetí průvodkyní putování, jež začne v Ostřihomi u slovenských hranic.

Související články

Komunikace v rodném jazyce

„Řekli jsme si, že pro každou zemi vybereme osobitého průvodce, který k ní má vztah, a tak jsme oslovili Viku Kerekes. Vica byla pro cestopis velkým přínosem právě pro schopnost komunikace v rodném jazyce, pro své kořeny a orientaci v maďarské historii a kultuře,“ vysvětlili tvůrci.

Související články

Hledá domov

Kde je doma vám však Vica Kerekes asi neřekne. V nedávném rozhovoru uvedla, že „svůj domov věčně hledá“, což může být dané právě jejím původem. Doma bude tam, kde zapustí kořeny, zatím se jí však bohužel nedaří najít k vytvoření domova správného partnera. Krásná herečka, která už za pár dní oslaví 42. narozeniny, na toho pravého stále čeká.

Zdroj: vlasta.cz Česká televize