V novém díle reality show Výměna manželek se představily dvě ženy, a to mladá maminka Lucie a starší Dominika. Pětačtyřicetiletá Dominika žije se svým manželem Vláďou v pronajatém čtyřpokojovém bytě ve městě Žitava, které se nachází na trojmezí Česka, Polska a Německa. V jejich domácnosti žijí také tři dcery ve věku 19, 17 a 12 let a přítel nejstarší dcery.

Zdroj: Youtube

Druhá maminka, dvaatřicetiletá Lucie, žije v rodinném domě s výhledem na Bezděz a s partnerem vychovává dvě děti, čtyřletou Nikolku a dvouletou Barborku. Kromě péče o domácnost se stará i o malé hospodářství a zahradu. Dvojice se před nedávnou dobou tajně vzala a jejich rodina o tom ještě neví.

V Německu jsou lepší sociální dávky

Dominika na samém začátku Výměny manželek uvedla, že důvodem jejího odchodu z Česka byl dotěrný bývalý partner. Nicméně se ukázalo, že v Německu využívá řadu sociálních dávek, což jí vyhovuje. Stačí jí pracovat několik hodin na poště, aby splnila podmínky pro jejich získání. Pracuje brzy ráno, takže má zbytek dne volný. Její manžel Vláďa také pracuje na poště a v noci dělá taxikáře v Česku.

Přestože se Vláďa snažil vytvořit dojem, že pracuje velmi tvrdě, jeho dcery následně prozradily, že většinu času tráví doma v křesle a nechává se obskakovat. Postupně tak náhradní maminka Lucie začala zjišťovat, že Vláďa neví, kde v kuchyni najít talíře nebo jak se umývá nádobí. Navíc vyšlo najevo, že domácnost financuje převážně Dominika a jejich nejstarší dcera, která také pracuje na poště. Nová maminka se pak nejvíce pozastavovala nad tím, že všichni členové rodiny kouří, a to po celém bytě.

Maminka Dominika péči o děti nezvládla

Dominika již od prvního dne ukázala, že není schopna postarat se o dvě malé děti. Nechtělo se jí vstávat a práce v domácnosti jí také nic neříkala. Prohlásila, že si už nepamatuje, jaké je to, starat se o malé děti, ale zároveň prohlásila, že by si chtěla adoptovat dítě do dvou let a poskytnout mu rodinné zázemí. S dětmi si však nehrála a nebyla schopna zapojit se do jejich ranní rutiny. Pro Dominiku to tak bylo krásných deset dní dovolené.

Přestože se náhradní manžel Pavel snažil Dominiku zapojit do běžného chodu domácnosti, nesetkal se s úspěchem. Jedinou aktivitou, kterou Dominika předvedla před kamerami, bylo kouření. Pavel navíc musel zajistit Dominice masáže, jelikož byla velmi unavená a vyčerpaná. Přitom úklidu se ani nedotkla, nechtěla se ušpinit. „Něco takového jsem neviděla, to není ženská, ale špína,“ napsala jedna z divaček na sociálních sítích. „Líná jako veš, hlavně že má upravené nehty,“ zněl další komentář. „Neskutečné, takhle líná ženská nemůže mít tolik dětí, co z nich asi vyroste,“ myslí si diváci.

Zdroj: Vlasta.cz, pořad Výměna manželek, TV Nova

Související články