Nový česko-slovenský osmidílný seriál s názvem Vytoč mého agenta divákům slibuje zaručenou zábavu. Atraktivitu a vysokou kvalitu této televizní novinky zajišťuje přítomnost renomovaných hvězd, které se rozhodly ukázat svůj běžný pracovní život.

Kromě toho se diváci mohou těšit na značné napětí i zapeklité situace, se kterými se známé osobnosti musejí skutečně potýkat. Mnozí herci zde totiž hrají sami sebe.

Zdroj: Youtube

Seriál Vytoč mého agenta je česko-slovenská verze vycházející z francouzské předlohy Dix pour cent ověnčené Zlatými glóby i mezinárodní cenou Emmy pro nejlepší komedii.

Televize Prima však čerpala inspiraci především z Netflixu, kde anglická verze získala velké ohlasy z celého světa.

Osm epizod odhalí osm zajímavých dějů

Televizní seriál Vytoč mého agenta má osm dílů, které přinášejí unikátní pohled do zákulisí showbyznysu. Odhaluje nástrahy a výzvy, s nimiž se potýkají nejen agenti, ale i samotní herci.

Seriál také prozradí, že práce s herci není vůbec jednoduchá a jejich agenti mají mnohdy plné ruce práce, aby zakryli nějakou nepříjemnou situaci.

Například pozdní příchod na focení a podobně. Role hereckého agenta je ve světě showbyznysu skutečně klíčová a zároveň velmi náročná.

Silné herecké obsazení

V česko-slovenské verzi se v hlavních rolích agentů objevili Kryštof Hádek, Martha Issová, Tomáš Maštalír a Zuzana Kronerová. V roli seriálových hvězd jsme pak mohli vidět herce a herečky, kteří s nadsázkou hrají sami sebe.

V prvním díle to byla Klára Issová, v dalších dílech se pak objeví například Iva Janžurová, Sabina Remundová, Zlata Adamovská, Taťjana Medvecká, Táňa Pauhofová, Jiří Langmajer, Gabriela Marcinková, Stanislav Majer, Juraj Loj, Bolek Polívka, Ondřej Sokol, Michal Dlouhý a další.

„Hraju Mariána, jednoho ze čtveřice agentů castingové agentury Stein. Je to ambiciózní muž, schopný a zkušený. V agentuře je dlouho, a tak má mezi ostatními lepší postavení. Před kolegy skrývá tajemství a dělá všechno pro to, aby se neprozradilo. Jenže všechny okolnosti hrají proti němu a on má co dělat, aby své tajemství udržel,“ popisuje svoji úlohu Tomáš Maštalír.

První díl odstartovala Klára Issová

V první epizodě se seznamují diváci s osazenstvem castingové agentury. V ní pracuje i Kryštof Hádek, který má na starosti jako agent Kláru Issovou. Snaží se jí zařídit hlavní roli v americkém seriálu.

Dostane ale špatnou zprávu, Američanům připadá Klára Issová „moc stará“. Tomáši Maštalírovi se podaří americkou produkční přesvědčit, že i tak je Klára vhodná volba.

Dostane tedy ještě jednu šanci, ale jen za předpokladu, že si nechá udělat menší plastický zákrok. To Klára Issová odmítne.

Na začátku prvního dílu přijede také do Prahy do agentury slovenská dívka Kamila, pravý důvod jejího příchodu je ale zastřen tajemstvím.

V premiérové epizodě si nikdo nebere servítky, s nadsázkou si dělají herci legraci například z Miroslava Donutila, Veroniky Žilkové a Martina Stropnického.

A jak se seriál líbí divákům?

Prozatím se zdá, že seriál rozdělil diváky na dva tábory. „Je to skvělý, hltám to, nedá se přestat dívat,“ svěřila se jedna z divaček na sociálních sítích. „Naprostá bomba,“ dodala jiná.

Na druhé straně jsou ale tací, kteří si myslí, že je to vymyšlené a nezajímavé. „Humor se někam vytratil a obrazovku ovládla místy až silně trapná nuda,“ napsal jeden z diskutujících. „Další seriál o ničem, trapné,“ myslí si jiná divačka. Uvidíme, jestli změní názor po dalším díle.

Zdroj: Vlasta.cz, extra.cz, medium, kinobox, Facebook, ČSFD

Související články