Victoria Beckham

Zpěvačka a módní návrhářka je proslulá tím, že se na veřejnosti moc neusmívá, což je docela škoda, protože do svého chrupu investovala dost peněz. Podle dostupných informací má na zubech keramické fazety a podstoupila také řadu bělení, což jí mělo dohromady stát v přepočtu přes milion korun. Do jejího zářivého chrupu si ovšem na sociálních sítích v minulosti rýpl i její manžel David Beckham, který zuby bývalé členky Spice Girls přirovnal k Rossovi ze seriálu Přátelé, který to v jednom díle s bělením přehnal.

Zdroj: Youtube

Nicolas Cage

Když se podíváte na hercovy zuby na začátku kariéry, všimnete si, že je rozhodně neměl tak bílé a rovné jako dnes. Na první pohled je patrné, že si nechal úsměv upravit. Ale těžko říct, zda se mu tato investice vyplatila. Kvůli filmu Renfiled, v němž hraje Draculu, si totiž nechal zuby obrousit, aby si mohl nasadit speciální děsivou protézu. Po dotočení musí napevno nosit zubní náhradu.

Ben Affleck

Ani další populární herec nedostal do vínku dokonalý hollywoodský úsměv. Jeho zuby se nelíbily režisérovi snímku Armageddon, a protože v něm Ben Affleck měl jednu z hlavních rolí, nechal se přesvědčit ke zhotovení umělého chrupu. Neplatil ho ale on sám, nýbrž producenti snímku.

Jakub Prachař

Český hudebník a herec v Show Jana Krause v minulosti prozradil, že vlastní zuby už má v puse pouze čtyři – dva přední a dva zuby moudrosti. Zbytek jsou prý implantáty. Za téměř kompletně nový úsměv musel zaplatit nemalou částku. Důvod ale neprozradil.

Linda Bartošová

Přestože i s mezírkami mezi zuby se modelka a moderátorka Linda Bartošová stala českou Miss World, po finále soutěže si nechala chrup upravit. Přemýšlela o tom prý už od dětství. Mezírky jí odborník překryl pomocí keramických fazet a s výsledkem zákroku byla nadmíru spokojená. Svůj chrup už by si prý nedokázala představit jinak.

Miley Cyrus

Nové zuby, zdá se, už nejsou jen záležitostí starších generací. Před kamerami jsme mohli vidět vyrůstat herečku a zpěvačku Miley Cyrus, a tak nám nemohlo ujít, že se její úsměv během let hodně změnil. Změnily se nejen zuby, ale i dásně. Výrazný tvar a lesk napovídá, že zpěvačka si vybrala fazety.

Zdroj: vlasta.cz StarsInsider Show Jana Krause

Související články