Televizní seriál Dobré ráno, Brno! si u diváků získal oblibu nejen svým satirickým zaměřením, ale i díky vynikajícím hereckým výkonům. Hlavní role ztvárnili spíše méně známí herci, zatímco v těch vedlejších, často komických se objevily populární osobnosti.

Divácky do té doby neznámou byla například i slovenská herečka Zuzana Zlatohlávková. V komediálním seriálu ztvárnila nastřelenou moderátorku Radku, ale znát ji můžeme i z pražského Švandova divadla. Díky seriálu se stala takřka přes noc hvězdou.

Zdroj: Youtube

Jenže sláva není vše a rozhodně netrvá věčně. A přestože Zuzana sama uznává, že po skončení seriálu prozatím nedostala více televizních příležitostí k tomu, aby svůj talent uplatnila, hlavu si s tím nijak neláme a svůj hlavní zájem směřuje k divadelní práci a dalším aktivitám.

Kromě herečky je také maminkou, která si mateřství užívá se vším všudy a svým dětem chce být co nejvíc nablízku. I proto v období mateřské dovolené odmítla některé nabídky, které by naopak mohly přijít nyní, když už jsou děti větší.

V domácnosti pak Zuzana Zlatohlávková hraje roli spíše přísnějšího rodiče, zatímco její partner je „ten hodnější, co dětem povolí“.

Přivydělává si jako uklízečka a vůbec jí to nevadí

Zuzana Zlatohlávková otevřeně přiznává, že se v uměleckém světě nedokáže plnohodnotně uživit. Není to pro ni zatím oblast, kde by mohla vydělávat, aniž by počítala každou korunu. I proto si přivydělává jako uklízečka a vůbec jí to nevadí.

Naopak! Úklid ji baví a věnuje se mu s velkou pečlivostí. „V této roli exceluji,“ prohlásila s hrdostí v pořadu Show Jana Krause s tím, že když čistí umyvadlo, je to jako po návštěvě zubního hygienisty – leskne se tak, že se vidí v odraze.

To ale není vše, co Zuzana dělá, když zrovna nehraje. Mezi její zájmy patří i čínská medicína, kterou studovala s přesvědčením, že má dar pomáhat a léčit lidi.

Jakožto terapeutka čínské medicíny je přesvědčena o léčivé síle bylin, ačkoli v případě vážnějších zdravotních problémů svých klientů vždy odkazuje na odbornou lékařskou pomoc.

A stále nekončíme! Zuzana je také tenisovou trenérkou třetí třídy a vychovatelkou předškolních dětí v Montessori školce. „Od listopadu mám novou brigádu v mateřské školce, je to něco úžasného. Já z té školky chodím domů odpočatá, připadám si jako po dovolené,“ směje se své hyperaktivitě.

Každá z jejích činností jí přináší něco odlišného: úklid ji uklidňuje a poskytuje jí fyzickou aktivitu, na jevišti prožívá radost z potlesku a ve školce zase dostává bezelstnou lásku od dětí.

„Nevydržím jen tak sedět na zadku. Pořád jsem trochu jako dítě. Každý den se potřebuju unavit – a při úklidu se zapotím, až ze mě leje. Je to jako sport,“ tvrdí.

Zdroj: Vlasta.cz, TV Prima, show Jana Krause

Související články