Hranatý

Sluší ženám se širšími rameny i většími ňadry, vedle široce odhaleného dekoltu vypadají ramena i prsa drobnější a proporce se zdají být souměrnější. Pokud máte kulatý nebo oválný obličej, hranatý výstřih vám bude lichotit. V kontrastu se zaoblenými konturami obličeje krásně vynikne.

Ke krku

Pokud máte dlouhou labutí šíji, topy a trička ke krku vám budou obzvlášť slušet. Vyvarovat by se ho měly ženy s krkem kratším a silnějším nebo ty, které mají široká ramena. Naprosto perfektně vyzdvihne kontury obličeje těch, které mají špičatější bradu a vystouplé lícní kosti. Přestože je oblečení ke krku velmi jednoduché a minimalistické, působí extravagantně a sexy.

Čtěte také

Tunika svědčí i ženám, co mají kila navíc

Čtěte také

Dlouhá tunika je trendy, a navíc zamaskuje faldy na břiše i větší pozadí

Do véčka

Výstřih do véčka je k dekoltu velmi lichotivý, výrazně prodlouží krk a jeho střih zdůrazní oblost prsou. Sedí plnoštíhlým ženám s širšími rameny a s hranatým nebo kulatým obličejem. Pokud vás trápí útlá nebo pokleslá ramena a nechcete je zvýrazňovat ramenními vycpávkami, zvolte výstřih do véčka ve spojení se zkrácenými rukávky, ideálně pak s barevnou vsadkou nebo prýmky.

Čtěte také

Více neznamená lépe. Mnohé ženy dělají chybu, že kolem očí nanášejí příliš mnoho krému

Čtěte také

Kosmetika: Jak se starat o okolí očí. Hydratujte, vyživujte a zpevňujte

Kulatý

Jeho tvar je ideální pro ženy s menším poprsím, úzkými rameny a delším krkem. Dokáže křivky opticky zaoblit a sluší ženám, které mají úzký, protáhlý obličej. Korzetový živůtek s kulatým výstřihem a nabíráním těsně pod prsy pomůže k plným ženským křivkám i těm méně obdařeným…

Čtěte také

Midi sukně

Čtěte také

Odhalte lýtka, jaro je tady. Midi sukně mají zelenou. Zkuste letos áčkový střih

Loďkový

Lodičkový výstřih v podstatě kopíruje klíční kosti, a tím pádem lichotí ženám s dlouhou šíjí a užšími rameny, která dokáže opticky rozšířit. Sluší štíhlému a oválnému obličeji a je vlastně hodně univerzální.

 

Čtěte také

Kdy si vzít pásek a kdy nikoli?

Čtěte také

Stylistické fígle pro vosí pas. Zdůrazněte své křivky a budete vypadat štíhleji