Existuje nekonečné množství způsobů, jak nosit šálu. K zimní sportovní bundě si šálu uvážete zcela jistě jinak než k elegantnímu kabátu. Někdy si můžete pohrát s uzly a propletenci, jindy se zahalit do širokého šálu úplně celá a vystrčit tak maximálně nos.

Čtěte také

Vrstvení s nápadem

Čtěte také

Jako cibule: Vrstvy oblečení vás v zimě zahřejí, mix stylů se letos nosí

Splývavý vodopád

Dlouhou šálu si přehoďte zezadu přes krk tak, abyste na pravé straně měla konec kratší a na straně levé zase o kus delší. Podle toho, jak je šála dlouhá, omotejte delší konec jednou nebo dvakrát okolo krku, dokud levý konec nebude krapet delší. Cíp levého konce pak zasuňte na pravé straně krku pod omotanou šálu a je hotovo.

Čtěte také

Pletené pončo

Čtěte také

Pončo nebo pelerína? Je to jedno, hlavně že vám bude slušet!

Zamotáno kolem dokola

Šálu omotejte zezadu jednou okolo krku tak, abyste na obou stranách měla stejně dlouhé konce. Vezměte levý konec a shora ho dvakrát omotejte okolo levé strany smyčky, která vám vznikla okolo krku. To samé zopakujte na pravé straně. Vznikne vám nádherný a nezvyklý pletenec alias twister, který dokonale vyladí váš outfit. Omotané konce můžete trochu povytáhnout a nařasit nebo tento úvaz vytvořit ze dvou tenčích kontrastních šál, jen je do sebe zamotat a při úvazu postupovat stejně.

Čtěte také

Jana Švandová

Čtěte také

Styl podle hvězd: Herečka a módní ikona Jana Švandová je vždy sladěná

Uzlováním do kruhu

Kruhovou, spojenou šálu coby nákrčník můžete vytvořit i z klasické dvoucípé šály. Zavažte na obou koncích uzlíky a šálu přehoďte zepředu dozadu tak, aby konce s uzlíky splývaly na zádech. Vepředu na hrudníku šálu uprostřed přetočte a vzniklou smyčku přetáhněte přes hlavu. Vznikne vám tak klasická kruhová šála, navíc bude vypadat právě díky smyčce a uzlíkům atraktivně.

Čtěte také

Pánský pulover

Čtěte také

Zapůjčeno od mužů! Noste svetr, který dřív oblékali pánové hlavně pod sako