Dárky je třeba také vybírat s rozmyslem, dárkový poukaz byl v poslední době docela oblíbený, ale byl to dárek, který neměl žádnou jiskru. Proto je třeba vymyslet něco, co bude nejen originální, ale zároveň netradiční a dokonalé. E-shop Manboxeo.cz přišel na trh s nápadem, jak takovou situaci s dárky vyřešit. Dárkové bedny pro muže jsou totiž nejen originální, ale zároveň splňují všechna očekávání.

Dárkové bedny nejen na Vánoce

Každý takový box pro muže obsahuje delikatesy a lahůdky z celého světa, takže si zde každý přijde na své. Netradiční dárek v podobě dřevěné bedny má svoje kouzlo. Je v něm ukryt poklad například z Brazílie či Etiopie, protože vypít si lahodnou a skvělou kávu se svými přáteli zní opravdu dokonale. Nebo dát si skleničku pravého venezuelského rumu na počest tatínkova výročí je doslova výzvou. Ano, tyto bedny pro muže se až nápadně podobají klasickým dárkovým košům, ale v tomhle případě jde o něco navíc.

Box pro muže, který je vybaven také ručním páčidlem, je jen vzdáleným příbuzným dárkových košů, které jsou sice stále ještě k sehnání, ale nemají žádnou šťávu, žádnou fantazii a navíc jsou opatřeny vždy průhledným a tudíž nepřekvapujícím celofánem. Kdežto bedna s páčidlem je nejen dřevěná, ale oslavenec si ji bude muset doslova vypáčit, aby zjistil, co že se skrývá uvnitř. A věřte, že muž je tvor zvídavý, takže o zábavu jistě nebude nouze.

Box s páčidlem

Taková dřevěná bedna je skvělý nápad i jako dárek k narozeninám třeba pro tatínka, manžela nebo kolegu či dokonce šéfa. Je to originální dárek, který udělá radost nejen oslavenci samotnému, ale i nám. Dárkové balení prémiové whisky se hodí pro každou příležitost. Jack Daniel's, Tullamore Dew, Jameson, Jack Daniel's Fire nebo Jack Daniel´s Honey jsou vybrané druhy světoznámé whisky, kterou ochutná jistě každý muž.

A když k tomu přidáme třeba netradiční zavařeninu s kousky pomerančů v elegantní sklenici s příměsí 12leté skotské whisky Bowmore, může být gurmánský zážitek ještě větší. Ovšem v bedně s páčidlem nemusí být jenom whisky. Pokud je muž milovník zlatavého moku, jistě mu udělá radost bedna pro pivaře. Dřevěná bedna pro pivaře obsahuje světové pivní speciály, které se mohou porovnat s naším zlatým pokladem.

Dárková bedna není jen o jídle

Takový jedlý dárek přijde jistě vhod, ale dřevěné bedýnky nemusejí nutně obsahovat jen speciality pro mlsné jazýčky nebo skvělé chlapské pití, jako je třeba jedinečný a originální rum Bumbu z ostrova Barbados či luxusní rum Zacapa Centenario XO. Je sice pravda, že si asi každý večer jen těžko někdo dá k večeři vynikající francouzskou terinu s portským nebo marinovanou sušenou krkovici ze Španělska, což je jen zlomek toho, co bedny nabízejí, ale boxy pro muže mohou mít také úplně jiný obsah.

Tzv. bedna KPZ je ve skutečnosti originální precizně zpracovaná dárková bedna, která mimo některé delikatesy nabízí i již zmíněné páčidlo ale zkratka KPZ znamená, krabice plná zábavy a člověk si v takovém případě může postavit třeba stavebnici planetária, tanku, globusu a podobně. Tady totiž nuda v žádném případě nehrozí.

Takže pokud ještě stále váháte, co dát svému milovanému k narozeninám nebo jaký dárkem překvapit tatínka či bratra pod stromečkem, dárkové bedny mají v tomto směru zelenou. Vybrat si můžete z více než 200 originálních obsahů pro muže, ženy i děti.