Spodní prádlo pod stromečkem? Jak ho správně vybrat a kdy raději koupit poukázku

Jitka Musilová | 14. 12. 2021
Spodní prádlo, Dedoles
Spodní prádlo, Triola, podprsenka 1199 Kč, kalhotkyy 499 Kč
Spodní prádlo, Triola, podprsenka 1199 Kč, kalhotkyy 499 Kč

I ten nejmenší módní kousek nám ženám přináší velkou radost. A takový překrásně zabalený set spodního prádla z luxusní krajky nebo z vyšívaného tylu pod stromečkem pokaždé překvapí. Obzvlášť když si dá s nákupem práci vaše drahá polovička. A když se jí podaří trefit velikost!

Spodní prádlo má tu úžasnou výhodu, že udělá radost jak obdarované dámě, tak i jejímu partnerovi. A je úplně jedno, jestli je vám dvacet nebo šedesát. Nebo jestli máte třicet kilo i s postelí či vážíte metrák. Každému se líbí něco jiného a o figuru tu vždycky nejde. Snaha se zkrátka cení.

Styl podle hvězdy ze Slunečné: Iva Hüttnerová slaví v prosinci 73 let
Krása

Styl podle hvězdy ze Slunečné: Iva Hüttnerová slaví v prosinci 73 let

Hlavně to nepoplést!

Mám do paměti vrytou scénu, kdy ve filmu Muži v naději Jirka Macháček zamění vánoční balíčky a právoplatná manželka v podání Petry Hřebíčkové, která má chlapskou mluvou maximálně „dvojky“, vyfasuje rudé body původně zakoupené pro jeho podstatně vyvinutější milenku Vicu Kerekes. A pak to prádlo najednou visí na pavlači na šňůře a Petra prozře? Tak to byl samozřejmě trapas. Ale pokud se váš manžel splete o číslo, nepodezřívejte ho z nekalostí, i pro ženy samotné je často těžké vychytat správnou velikost. A to jsou v kabince i hodinu a k ruce mají šikovnou prodavačku.

Jak to chodí v praxi

„Pravidelně před Vánoci chodí do našich prodejen mnoho mužů, kteří chtějí koupit své partnerce pod stromeček krásné prádlo. Někteří si přinesou na papírku napsanou velikost, kterou si doma tajně opsali. Jiní, hlavně ti mladší a moderní, vyhledají v mobilu fotku prádla, jaké jejich žena nosí, a detail se štítkem s velikostí a číslem fazóny. Někdy nám ukážou i postavu partnerky. To nám výběr opravdu hodně usnadní,“ líčí profesionální stylistka prádla Žaneta Ilutanová z Trioly, která má s předvánočními nákupy prádla mužů velké zkušenosti.

Nejvyšší z nejvyšších. Kozačky, ve kterých vám letos opravdu nebude zima
Krása

Nejvyšší z nejvyšších. Kozačky, ve kterých vám letos opravdu nebude zima

„A pak je tu skupina zoufalců, co se snaží co nejvěrněji vylíčit, jaká prsa má jejich manželka či partnerka. K definici velikosti používají různé příměry, nejčastěji se orientují podle velikosti sportovních míčků. Občas ve snaze co nejpřesněji popsat postavu a poprsí své ženy imaginárně potěžkávají prsa ve svých dlaních nebo skenují očima prodavačky a ostatní zákaznice, které by se postavou mohly podobat jejich ženě. V takovém případě doporučíme zákazníkovi nákup dárkové poukázky, kterou mu přibalíme například do luxusní krabičky s košilkou. A poradíme mu, že na nákup podprsenky mohou přijít příště spolu a vybrat ten nejlepší kousek,“ uzavírá Ilutanová.

Dagmar Havlová (68): Inspirujte se elegantním šatníkem bývalé první dámy
Krása

Dagmar Havlová (68): Inspirujte se elegantním šatníkem bývalé první dámy

Tagy ňadra Petra Hřebíčková spodní prádlo Vánoce