Vybírejte podle počasí

Tenisky jsou hodně univerzální, dají se nosit prakticky po celý rok. Stačí si pouze vybrat vhodný model s ohledem na aktuální období. Lehké plátěné modely a módní ponožkové slip-on tenisky na chvilku odložte a vraťte se k nim na jaře. Kožené, syntetické nebo pogumované kousky nechte v botníku, pokud jste opravdovou královnou tenisek, jistě máte na zimu v záloze i nějaký ten zateplený kousek. Teď přichází jeho čas!

Čtěte také

Barvy podzimu

Čtěte také

Podzimní zabarvení. Inspirujte se pestrobarevným listím, ještě než opadá

Největší hitovky

Nadčasovou klasiku v podobě bílých a černých tenisek letos ozvláštňují především zajímavé metalické nebo holografické detaily. Trendem jsou jak jednoduché ležérní modely, tak extravagantní kousky na výrazné profilované podešvi. Hitem i nadále zůstávají robustní chunky tenisky, na své si přijdou i milovnice barevných sportovních modelů.

Čtěte také

Lucie Bílá a její trvalá z osmdesátých let

Čtěte také

Vzpomínky na trvalou: Smrděly jsme čpavkem a všechny jsme vypadaly stejně

Elegantní stálice

Co se týče městských batohů, stále jsou v kurzu kožené a syntetické batůžky v minimalistickém designu, ať už lehce zaoblené, nebo hranaté, bez zbytečných příkras. Mohou být jednobarevné, pastelové nebo v klasické barevné škále černá, hnědá a šedá, s decentními sponami a zipy.

Čtěte také

Mikina s kapucí

Čtěte také

Mikina s kapucí vás omladí. Sluší sexy dvacítkám i šedesátnicím!

Vybarvěte se

Pokud však chcete dostát svému mladistvému přístupu k módě, sáhněte letos po extravagantnějším kousku. Právě celočerný outfit rozzáří batoh s pestrobarevným potiskem, ať už ryze abstraktním, nebo s konkrétními výjevy. Nosí se batohy s klasickými geometrickými vzory, puntíkaté, kostkované nebo pruhované, ale i se záplavou květů, výjevů z divočiny nebo třeba jako reklama na animovaný film. Také typické outdoorové batohy se přestěhovaly do městských ulic, samozřejmě s drobnými obměnami a vylepšeními, třeba s přidanými menšími kapsami na drobnosti a ozdobami typickými pro kabelky. Důležitá je především barevnost a nápaditý design!    

 

Čtěte také

Dejte si s česáním culíku trochu práce, bude pak ještě dokonalejší

Čtěte také

Naučte se dělat culík jako Jennifer Lopez (52). Omládnete jako ona