„Jsem diabetik. Léčím se od svých sedmnácti let a můj zdravotní stav je stabilizovaný. Bojím se však různých komplikací spojených s touto nemocí, a proto se pečlivě starám o svoji pokožku a především chodidla a nohy,“ líčí svůj příběh pětadvacetiletá kosmetička Hanka.

Sympatická tmavovláska velkou část pracovního dne stojí na nohou a smáčí ruce ve vodě, když pečuje o pleť svých zákaznic. Večer však nezapomíná ani na sebe. Osvědčila se jí kosmetika Uxitol, kterou objevila v lékárně. Jejích blahodárných účinků si dopřává každý den. Pečuje nejen o své namáhané nohy, ale také o ruce a pokožku na celém těle.

Zázrak zvaný urea

Tato kosmetická řada Uxitol obsahuje účinnou složku urea, která kůži hydratuje a dodá jí sametovou hebkost i pružnost. Každý přípravek z této řady obsahuje různé množství urey podle toho, na jaký problém cílí - přípravek s 10 % obsahu urey pomůže zjemnit ruce, s 25 % míří na zhrublou až popraskanou kůži pat a chodidel a s 13 % je určená nejen na sametovou pokožku celého těla, ale také na suché, hrubé a pigmentované lokty či kolena. Pomáhá i pacientům trpícím keratózou.

Hladké, krásné a hebké nohy do tří dnů

Uxitol25 je vhodný pro všechny, kteří chtějí mít svá chodidla a paty co nejrychleji v dobré kondici. Do tří dnů zjemní a vyhladí zhrublé a suché paty. Stačí deset minut denně a vaše nožky budou jemné, hladké a na dotyk příjemné. Uxitol 25 je vhodný i na praskliny na patách. Buďte však trpěliví. U takto poraněné kůže chvíli potrvá, než se opět vrátí do normálu. Výhodou krému je i příjemná konzistence. Není mastný, proto v koupelně neuklouznete na dlažbě.

Měkké ruce bez šupin a prasklinek

Proti suché, drsné, šupící se a popraskané pokožce na rukou, dlaních i prstech je tu Uxitol10® . Účinně hydratuje a zjemní pokožku, ošetří i drobné prasklinky, rychle se vstřebává a neutrálně voní. Lékárníci tento balzám na ruce vyvinuli poctivě a s maximální péčí. S ním se za své ruce nebudete stydět.

Sametové, hebké a přitažlivé tělo

Kůže se s věkem mění, zhrubne, změní barvu, ztratí svoji pružnost, popraská, šupí se a olupuje. Příčinou mohou být různé nemoci (ichtyóza, keratóza pilaris neboli kuřecí kůže, ekzém, lupénka, diabetes nebo poruchy štítné žlázy), uživané léky nebo prostředí, ve kterém žijeme. Zjemňující tělové mléko Uxitol 13 vám dopřeje dokonalou, sametově hebkou, pružnou a hydratovanou pokožku po celém těle, kterou budete rádi ukazovat i se jí dotýkat.

Uxitol 10, Uxitol 13 i Uxitol 25 koupíte v každé lékárně – i v internetové, jako je například Lékárna.cz.