Dovolená se blíží. Co si s sebou na cesty přibalit?

Jitka Musilová | 12. 7. 2022
Kufr, Wittchen, 3739 Kč
Kaftan, prodává eshop klaraklempirova.com, 3700 Kč
Halenka, Kik, 139 Kč

Sbalte si kufry a vyrazte vstříc báječným zážitkům. Poznávejte nová místa nebo se jen povalujte na pláži, hlavně na chvilku vypněte.

Hurá k moři!

Zabalte si nutné plážové kousky, sluneční brýle, opalovací krémy a voděodolné šminky, ale také pár hřejivých svršků pro večery na pláži. A nezapomeňte i na slavnostnější róbu, člověk nikdy neví, na jaké nové přátele může narazit. Recepci v pětihvězdičkovém hotelu si v pareu moc neužijete. Vylaďte svůj styl k dokonalosti a splyňte s mořskou hladinou. Modrozelené tóny přímořským letoviskům sluší, stejně jako slaná voda vaší pokožce.

I v plavkách v celku si můžete opálit břicho

Pokud dáváte přednost plážovému úboru v celku a přitom se chcete opálit, sáhněte po materiálu, který propouští sluneční paprsky. Sice si trochu připlatíte, ale budete mít sjednocenou barvu. Bílé břicho a hnědé nohy nepůsobí ani na domácí půdě příliš sexy. A určitě si přibalte plavky navíc. Co když vám ty vaše oblíbené uletí v noci ze šňůry?

Chyby při používání vlasové masky. Takhle se super hřívy nedočkáte
Krása

Chyby při používání vlasové masky. Takhle se super hřívy nedočkáte

Co třeba výlet na safari?

Využijte této neobvyklé příležitosti a zvolte oblečení, které je slušivé a pohodlné zároveň. Absolutní mimikry nejsou pro souznění s přírodou nevyhnutelné, ale příjemný pobyt venku vám stoprocentně zaručí funkční a praktické oblečení volnějšího střihu. Vsaďte na přírodní materiály.

Máte-li safari na programu jako jednorázový výlet v rámci dovolené, vystačíte si s běžnými kousky. Ale pokud cestujete na safari nebo do buše cíleně a na delší čas, sáhněte po sportovním a funkčním oblečení značek, které se na outdoor specializují. Nechte se svést imitacemi zvířecích potisků a zemitými přírodními tóny, budete se cítit jako součást prostředí, ve kterém není nutné na sebe upozorňovat, ale spíše splynout s okolím.

Námořnické triko a pruhy. Nosily ho ikony stříbrného plátna a zvětší vám prsa
Krása

Námořnické triko a pruhy. Nosily ho ikony stříbrného plátna a zvětší vám prsa

Cesta po metropolích

Pokud ve městě žijete, nic výrazného se nemění, ale jestliže cestujete z venkova, sbalte si to nejnutnější, nechte volné místo v kufru a nezapomeňte na kreditku. Hlavně ženy nástrahám civilizace v podobě nákupních center odolávají jen stěží.

Výlety za historií

Jste dychtivá po památkách? Zajímá vás historie a ráda poznáváte nové země a jejich kulturu? Pak určitě přesně víte, v čem se na cestách cítíte dobře. Důležité jsou pohodlné a přitom elegantní boty a také něco vhodného pro společenskou večerní party nebo návštěvu divadla. Při poznávacím zájezdu se velmi pravděpodobně nevyhnete ani relax centru, wellness nebo masážnímu salonu, tak na to pamatujte.

ZDROJ: Vlasta.cz

Pohodlí především. Propadněte pantoflím na nízkém podpatku
Krása

Pohodlí především. Propadněte pantoflím na nízkém podpatku