Elegantní cvočky a druky

Zapínání ovšem nemusí být jen na zip. Na světlounce béžové bundě nebo jakékoli v jemných pastelových tónech vyniknou elegantní druky a cvočky, které kousek jemně dozdobí a dodají mu šmrncovní nádech. K takové bundičce se hodí malé černé stejně jako plisovaná sukně do půli lýtek a minimalistické tílko. Pokud si chcete podobný kousek pořídit, zaměřte se na dokonalý střih. Máte-li nějaké to kilo navíc, volte spíše projmutější siluetu v délce pod zadek.

Čtěte také

Jennifer Aniston

Čtěte také

Účes Jennifer Aniston (52) se stal klasikou. Bude vám slušet v každém věku

Metalické odlesky

Ačkoli se osmdesátky vrací na scénu, metalické odlesky si v určitém věku můžete dovolit jen občas. Zapomeňte na kýčovitou zlatou nebo stříbrnou a sáhněte spíše po béžové s lehkým leskem nebo klasické černé jen s decentními třpytkami, které nebudou rušit celkový dojem. Toužíte-li takto zaujmout, k výraznější kožené bundě oblékněte jednodušší denní outfit, abyste nebudila pouťový dojem.

Čtěte také

Diane Keaton

Čtěte také

Zmizel vám pas? Naučte se ho zvýraznit pomocí pásku jako Diane Keaton

Příčné zipy pro vyrýsování pasu

Střih vždycky hraje prim. U takové bundy je třeba myslet na optické předěly, těch docílíte třeba příčnými kapsičkami se zipy kousek pod úrovní pasu, přestřižením a dvojitým švem nebo třeba elegantním tenkým páskem. Figuře zalichotí také kontrastní boční vsadky, ideálně z jiného materiálu nebo třeba plastické, které vás opticky zeštíhlí. Chcete-li zachovat rockerský nádech kožené bundy, vyberte si tu s prošíváním v ramenou nebo na loktech, s viditelným stojáčkem či nějakou zajímavou ozdobou. Romantičkám zahrají do karet volánky podél zipu nebo jako zakončení spodního lemu či rukávů.

Čtěte také

Černá džíska

Čtěte také

Noste černou džísku! Je totiž sexy a sluší i šedesátnicím