Nádherné okamžiky momentálně zažívá moderátorka Eva Perkausová. Porodila totiž chlapečka, kterému s manželem Ivanem Heckem dali netradiční jméno Killian. "První adventní neděle roku 2022 je ta nejkrásnější adventní neděle, jakou jsem si mohla přát. V sobotu 26. 11. ve večerních hodinách přišel na svět malý Killian. Vítej mezi námi, andílku! Tobě, Ivane Hecko, děkuji za obrovskou podporu a lásku!“ napsala oblíbená moderátorka na sociální síť.

Během těhotenství se jí vyhnuly nevolnosti, otoky i nejrůznější křeče a bolesti a požehnaný stav si tak náramně užívala. I díky tomu už nyní plánuje, že u jednoho dítěte s manželem nezůstanou. Jejím snem je velká rodina se dvěma až třemi ratolestmi. Sama pochází ze třech sourozenců, její manžel dokonce z pěti. A že by se další těhotenství podepsala na její dokonalé postavě? Toho se Eva nebojí.

VIDEO: Loučení s Evou Hecko Perkausovou v Hlavních zprávách

Jedna z nejkrásnějších českých moderátorek, která díky své výstavní figuře často předvádí a fotí plavky a spodní prádlo, je totiž odjakživa neustále v pohybu. Čtyřikrát týdně cvičí, běhá, jezdí na kole nebo kolečkových bruslích, věnuje se józe a jako dítě dokonce závodně tančila a hrála tenis. Je pak pochopitelné, že jí sport - i když v omezené míře - nebyl cizí ani během těhotenství. Snad i díky tomu měla v šestém měsíci nahoře pouhá čtyři kila. A to i přesto, že se v jídle nikdy neomezovala. Miluje sladké, pizzu, těstoviny na všechny způsoby a nepohrdne ani pořádným burgerem s hranolky. O tom ostatně svědčí nespočet fotografií chutného jídla a jídla, u něhož svoji lásku Ivan Hecko rád zvěčňuje na sociální sítě. U vnadné zprávařky zkrátka skutečně platí stará známá rovnice, že pokud výdej převyšuje příjem, člověk si může dopřát.

Zdroj: vlasta.cz instagram.com

Čtěte také

Kolikrát denně bychom měli jíst při hubnutí?

Čtěte také

Jíst 5 krát denně hubnutí nezaručí. Studie říkají: Jezte míň!

Čtěte také

Snídaně

Čtěte také

Snídaně ano, či ne? Záleží na tom, zda jste sova nebo skřivan

Čtěte také

Perníčky

Čtěte také

Připravte se na Vánoce předem, ať zbytečně nepřiberete