Eva Perkausová poporodní kila shazovat nemusí. Hubne jednoduše

Petra Šmídová | 28. 11. 2022
Eva Perkausová s manželem Ivanem Heckem
Moderátorka je velmi krásná
V šestém měsíci těhotenství měla Eva nahoře pouhé čtyři kilogramy

Na diety si primácká moderátorka Eva Perkausová nikdy nepotrpěla. A v jídle se neomezovala ani v těhotenství, během kterého přibrala sotva pár kilo. Formu si udržovala pohybem, který k ní patří odjakživa. Jakými sportovními disciplínami se krásná moderátorka udržuje fit?  

Nádherné okamžiky momentálně zažívá moderátorka Eva Perkausová. Porodila totiž chlapečka, kterému s manželem Ivanem Heckem dali netradiční jméno Killian. "První adventní neděle roku 2022 je ta nejkrásnější adventní neděle, jakou jsem si mohla přát. V sobotu 26. 11. ve večerních hodinách přišel na svět malý Killian. Vítej mezi námi, andílku! Tobě, Ivane Hecko, děkuji za obrovskou podporu a lásku!“ napsala oblíbená moderátorka na sociální síť.

Během těhotenství se jí vyhnuly nevolnosti, otoky i nejrůznější křeče a bolesti a požehnaný stav si tak náramně užívala. I díky tomu už nyní plánuje, že u jednoho dítěte s manželem nezůstanou. Jejím snem je velká rodina se dvěma až třemi ratolestmi. Sama pochází ze třech sourozenců, její manžel dokonce z pěti. A že by se další těhotenství podepsala na její dokonalé postavě? Toho se Eva nebojí.

VIDEO: Loučení s Evou Hecko Perkausovou v Hlavních zprávách

Zdroj: Youtube

Jedna z nejkrásnějších českých moderátorek, která díky své výstavní figuře často předvádí a fotí plavky a spodní prádlo, je totiž odjakživa neustále v pohybu. Čtyřikrát týdně cvičí, běhá, jezdí na kole nebo kolečkových bruslích, věnuje se józe a jako dítě dokonce závodně tančila a hrála tenis. Je pak pochopitelné, že jí sport - i když v omezené míře - nebyl cizí ani během těhotenství. Snad i díky tomu měla v šestém měsíci nahoře pouhá čtyři kila. A to i přesto, že se v jídle nikdy neomezovala. Miluje sladké, pizzu, těstoviny na všechny způsoby a nepohrdne ani pořádným burgerem s hranolky. O tom ostatně svědčí nespočet fotografií chutného jídla a jídla, u něhož svoji lásku Ivan Hecko rád zvěčňuje na sociální sítě. U vnadné zprávařky zkrátka skutečně platí stará známá rovnice, že pokud výdej převyšuje příjem, člověk si může dopřát.

Zdroj: vlasta.cz instagram.com

Jíst 5 krát denně hubnutí nezaručí. Studie říkají: Jezte míň!
Hubnutí

Jíst 5 krát denně hubnutí nezaručí. Studie říkají: Jezte míň!

Snídaně ano, či ne? Záleží na tom, zda jste sova nebo skřivan
Hubnutí

Snídaně ano, či ne? Záleží na tom, zda jste sova nebo skřivan

Připravte se na Vánoce předem, ať zbytečně nepřiberete
Cestování

Připravte se na Vánoce předem, ať zbytečně nepřiberete

Tagy Advent Eva Perkausová Instagram jídlo manželé těhotenství