Beran

21. 3. – 20. 4.

Členové rodiny vám budou nahrazovat neuspokojivý partnerský vztah. Zřejmě se budete chtít častěji někomu svěřit. Nebojte se toho, myslete na to, že vám druhý člověk může dát cennou radu. Vidí vász odstupu, a to je k nezaplacení. Nadhledu teď sami nejste schopni.

Nejlepší den: 30 . 8.
Nejhorší den: 2. 9.

Býk

21. 4. – 21. 5.

V oblasti financí vyděláte nadprůměrně. Své peníze ale neutrácejte za partnera a jeho zájmy a snažte se spořit. Jediné vhodné investice jsou nyní do vzdělávacích aktivit a tam si naopak zaplaťte jen tu nejvyšší kvalitu. Kurzy nízké kvality by vás velmi brzy omrzely.

Nejlepší den: 3. 9.
Nejhorší den: 5. 9.

Blíženci

22. 5. – 21. 6.

Situace v milostné sféře se mění k lepšímu. Budete schopní se věnovat společným koníčkům a mnohé se od svého zlatíčka přiučíte, také uvidíte, jak jsou vaše koníčky, zájmy a dovednosti pro něho inspirativní. Vzájemné obohacování bude mimořádným přínosem pro váš vztah.

Nejlepší den: 31. 8.
Nejhorší den: 4. 9.

Rak

22. 6. – 22. 7.

Pravděpodobně se v tomto období budete nuceni na pracovišti častěji domáhat svých práv. Mnohdy půjde o hádky otevřené a dost nepříjemné. Nicméně je vaše pracovní postavení přesto pevné a rozhodně se nemusíte bát nepříznivé změny či omezení ze strany vašich nadřízených.

Nejlepší den: 4. 9.
Nejhorší den: 3. 9.

Lev

23. 7. – 22. 8.

Co se týče rodiny, domácí bouřky ustanou, ale vlivem retrográdních planet se porozumění s ostatními členy začne obnovovat jen velmi pomalu. Mnohdy budete mít chuť něco vysvětlovat, ale nikdo vám neporozumí. Dojdete k závěru, že nemůžete po druhých chtít intelektuální sdílení.

Nejlepší den: 1. 9.
Nejhorší den: 31. 8.

Panna

23. 8. – 22. 9.

V komunikaci v rodině může nastat ještě větší propast než doposud. Doteď jste hovořili bez zájmu a povrchně klouzali z jednoho tématu na druhé. Avšak situace se mění, počítejte tedy s konfl ikty více otevřenými, je i tendence k výčitkám, které nejsou opodstatněné.

Nejlepší den: 2. 9.
Nejhorší den: 1. 9.

Váhy

23. 9. – 23. 10.

Nastává ideální čas začít budovat pevný celoživotní vztah. Venuše se nachází ve vašem znamení a vám se podaří najít cit pro milostné chvíle. Váš partner nebo partnerka vám asi častěji naznačí, že jste pro něj (ni) životním ideálem. Cítí se vedle vás stabilně a šťastně.

Nejlepší den: 4. 9.
Nejhorší den: 30. 8.

Štír

24. 10. – 22. 11.

V tomto čase se vám podaří navázat vztah s vícero příbuznými. Stále se od nich cítíte odděleni, avšak alespoň navenek si hezky popovídáte. Ve vztahu k potomkům jste didaktičtí a místo fyzických trestů umíte vše hezky vysvětlit, což je opětováno jejich vděčností a úctou.

Nejlepší den: 5. 9.
Nejhorší den: 31. 8.

Kozoroh

22. 12. – 20. 1.

Je správný čas najít někoho, kdo by s pokorou a klidem v duši krotil vaše dobyvačné choutky. Pořád si opakujte, že byste se brzy dostali do obrácené role zneužívaného. Podnikejte čestně, sice vyděláte v řádech mnoha nul méně, ale vaše sebevědomí nedostane žádný šrám.

Nejlepší den: 1. 9.
Nejhorší den: 5. 9.

Ryby

21. 2. – 20. 3.

Mělo by se vám podařit najít někoho, kdo vám konečně nastaví své ucho. Půjde o velký obrat k lepšímu v rodinné komunikaci. Budete schopní se věnovat mnoha činnostem, protože vás duševně namotivuje osoba, která přesně ví, kde se skrývá váš talent a v čem jednou vyniknete.

Nejlepší den: 2. 9.
Nejhorší den: 31. 8.