Beran

21. 3. – 20. 4.

I když jste nejraději všude první, vlivem úterního úplňku v Raku zase tolik nespěchejte, protože nic neurychlíte, naopak vám při ukvapenosti může něco uniknout. V zaměstnání jednejte s nadřízeným s respektem, vyhnete se tak překážkám, které by vám přichystala planeta Mars.

Nejlepší den: 22. 1.
Nejhorší den: 20. 1.

Býk

21. 4. – 21. 5.

Stejně jako u Beranů není ani u vás vhodné, abyste se tento týden příliš drali kupředu. Nakonec sami přijdete na to, že vám přece jen více vyhovuje vaše klidné tempo. Svého partnera si hýčkejte, jak nejlépe to půjde, pozváním na skvělou večeři se mu určitě zavděčíte.

Nejlepší den: 17. 1.
Nejhorší den: 23. 1.

Blíženci

22. 5. – 21. 6.

Slunce se tento týden přesune do znamení Vodnáře – budete se cítit výborně a můžete se chlubit podáváním úžasných výkonů. Je nepřehlédnutelné, že svou práci děláte na jedničku. Věci máte pod kontrolou a s podporou kolegů se můžete pustit do čehokoliv! Jen tak dál!

Nejlepší den: 19. 1.
Nejhorší den: 18. 1.

Rak

22. 6. – 22. 7.

Úplňková Luna prochází Rakem a aktivuje vaše předpoklady v profesi, kde teď máte tendenci dosáhnout značných pokroků. Svým působením spouští počátek věcí, které mají mít rychlý spád. Pokud se zabýváte realitami nebo jste tyto záležitosti odkládali, je vhodný čas začít.

Nejlepší den: 20. 1.
Nejhorší den: 22. 1.

Lev

23. 7. – 22. 8.

Pokud se vaše rozhovory s blízkými zaměří na minulost ohledně rodinného majetku a případnou nespravedlnost v této oblasti, raději změňte téma. Přílišné zacházení do podrobností vám nic dobrého nepřinese, mimochodem i ostatní kolem vás uvítají spíše uvolňující atmosféru.

Nejlepší den: 21. 1.
Nejhorší den: 17. 1.

Panna

23. 8. – 22. 9.

Venuše v Kozoroh vás v tomto čase chce maličko vyzkoušet v lásce a nedá se říct, že by vám situaci zrovna ulehčovala. Vyskytnou se drobné problémy, záleží ovšem na každém z vás, jak se s konkrétními potížemi vypořádáte. Buďte nad věcí i navzdory partnerovým náladám.

Nejlepší den: 18. 1.
Nejhorší den: 21. 1.

Váhy

23. 9. – 23. 10.

Týden vám přeje k prožívání nádherné souhry s vaším miláčkem, což vás naplňuje štěstím. Váš protějšek se nyní projevuje velmi originálně a každý jeho spontánní nápad vám přijde zajímavý. Navíc jste ochotni spolupracovat na realizaci jeho plánů, za což vám bude vděčný.

Nejlepší den: 23. 1.
Nejhorší den: 20. 1.

Štír

24. 10. – 22. 11.

Chcete dělat vše naplno, žádná polovičatost, a to se týká i milostného vztahu. Jiskří to ve vás touhou po svádění, ale za zdánlivým flirtem se skrývá pevný cíl. V těchto dnech si uvědomujete silnou potřebu pevného vztahu a uděláte všechno pro to, aby se to podařilo.

Nejlepší den: 17. 1.
Nejhorší den: 19. 1.

Střelec

23. 11. – 21. 12.

Máte příležitost si užít příjemnou zábavu a také zaznamenáte vysoký vzestup své náruživosti. Zároveň jste však v těchto dnech i více nároční, a to především ohledně vztahu a vystupování vašeho partnera. Pamatujte, že je někdy rozumnější trochu ze svých ideálů slevit.

Nejlepší den: 22. 1.
Nejhorší den: 23. 1.

Kozoroh

22. 12. – 20. 1.

Čeká vás náročnější úplňkový týden, kdy vám schází určitá pružnost ve vztahu a schopnost improvizace. Váš protějšek vám může vytknout, že příliš podléháte pohodlí, nicméně vás zná natolik dobře, aby věděl, že se jedná o dočasný stav. Za pár dní mu zas všechno vynahradíte.

Nejlepší den: 19. 1.
Nejhorší den: 21. 1.

Vodnář

21. 1. – 20. 2.

Vlivem úplňku v Raku rekapitulujete, co všechno jste kdysi prožili, přičemž se vaše myšlenky nejvíce stáčejí na vztahy. Máte dobrou paměť, a tak vám nedělá problém si vybavit situace spojené s láskou. Také se vám může připomenout někdo, koho jste dlouho neviděli.

Nejlepší den: 20. 1.
Nejhorší den: 18. 1.

Ryby

21. 2. – 20. 3.

Disponujete darem silné empatie a vaši přátelé to upřímně ocení. Budete mít chuť podniknout nějakou společnou cestu, což vám velmi prospěje. Trávit čas v kruhu lidí, kterým opravdu věříte, je pro vás pravým balzámem. Užijte si laskavé atmosféry a příjemně se pobavte.

Nejlepší den: 21. 1.
Nejhorší den: 17. 1.

Zdroj: E.M.A. Europe